• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Není chyba Nezobrazují se další úkoly z Kultu Fénixe

  • Zakladatel vlákna DeletedUser5319
  • Vytvořeno

DeletedUser5319

Guest
Verze hry: v1.50.7-(a8fa484e1) (2018-03-27 8:11)
Prohlížeč a jeho verze:
Google Chrome
Verze 65.0.3325.181 (Oficiální sestavení) (64bitový)

Verze Flash Playeru: 29.0.0.113 (64bit)
Operační systém: Windows 7
Rozlišení obrazovky: 1920 x 1080
Herní svět: Winyandor

Výskyt chyby na stupnici od 1 do 5: 5/5

Detailní popis chyby:

Při plnění úkolů z Kultu Fénixe se mi přestala zobrazovat jedna linie úkolů. Po dokončení jednoho z úkolů už nenaskočil žádný další, objevují se jen ty denní, s odměnou 35 nebeských esencí. Nevím jestli je to chyba nebo jen těch úkolů už víc není, to jsem se nikde nedočetla, jestli jich je jen omezený počet. Přitom do konce eventu zbývá ještě 10 dní a tato "chyba" se mi objevila už včera. Zkoušela jsem hru znovu nahodit, odhlásit se, zapnout ji na mobilní verzi a nic se nezměnilo. Dnes ráno se mi otevřel denní úkol, ale druhá linie už prostě nenaskočila. Navíc se mi zdá divné, že by mi došly úkoly, když mám ještě čas a rozpracovanou poslední budovu. Ráda bych tedy věděla, proč se to stalo a jestli by se to dalo nějak opravit.

Předem díky za odpověď, Rahaelle

Kroky, které vedou k chybě:
Kroky nemůžu specifikovat, po dokončení úkolu se prostě žádný další nezobrazil.

Screen (obrázek) chyby:
Elvenar.jpg
Elvenar 1.jpg
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Ahoj,
asi Tě zklamu, ale zde se o žádné chybě hovořit nedá. Úkoly jsou omezené, co se jejich počtu týče a ty jsi očividně jednu z nich dokončila.
 

DeletedUser5319

Guest
Ach jo... a to jsem si říkala, že konečně budu mít všechny budovy... tak asi ne no :D
No nevadí, díky za odpověď :)
 

Blue.TARINKA

Znalec fóra
Prohlížeč a jeho verze: Opera
Verze Flash Playeru: 29.0.0.113 (64bit)
Operační systém: Windows 10
Rozlišení obrazovky: 1920 x 1080
Herní svět: Winyandor

Zdravím.
Mám tentýž problém jako Rahaelle. Jenže já všechny úkoly již splnila a teď mám vážné obavy, že další budovy nedám, protože denní odměna je jen 35 nebeských esencí a to jen už po dobu 9 dnů, tzn, celkem 315 esencí ještě dostanu, něco málo nasbírám. A mám u třetí poslední ceny otevřeno jen 30/800. I když tady Ódin píše, že se nejedná o chybu, dle mně je to špatně vypočítane a nastavené, měli by se na to tvůrci podívat. Jak já k tomu přijdu? Za to, že jsem byla pilná a úkoly splnila dříve?
Veškeré soutěže jsou děsně dlouhé, nekonečné a jsme z toho akorát otrávení, nikdy se konce nedobereme. Tak k čemu taková soutěž? Člověk by měl mít radost, že úkoly dodělal všechny a taky si všechny odměny za to vezme.Což se u momentální soutěže nedá říct. Něco nabízíte, ale nedovolíte nám sáhnout na odměny
A na rozdíl Rahaelle mi to vadí. Trávím u soutěže dlouhý čas, všechny úkoly jsem splnila, chci za to odměny.
 
Naposledy upraveno:

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Ahoj, mrzí nás, že nejsi s Kultem fénixe spokojena! Každopádně určitě to není tak, že „nedovolíme hráčům sáhnout na odměny“, jak mimochodem tvrdíš. Ve hře se totiž nachází speciální dny, během nichž lze otevíráním vajíček získat dvojnásobný počet fénixových pírek. Pokud si tedy vše dobře naplánuješ a zaměříš se na získání hlavních odměn, není problém je získat. :)
 

Blue.TARINKA

Znalec fóra
Díky za odpověď.
Jen mi poraď, jak získat esence, abych mohla otevřít vajíčko. Z denního úkolu jsem schopna získat jen 35 esencí a něco málo, co seberu.

//Odstraněna zbytečná citace. Forseti
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Nebeskou esenci lze získat plněním dvou úkolových linií a taky sběrem vajíček, která se objevují na okraji tvého města.
 

DeletedUser341

Guest
Není pravda :)
Jednoduchá matika říká:
Doteď jsem otevřel 9 truhel (těch nejdražších), k tomu mám 3008 esence aktuálně. Příští týden ve středu bude ještě naposledy "2x pírka", do té doby splním 5 denních úkolů po 35 esence, plus najdu nějakou ve městě, řekněme 10 na den (ale bude to mnoohem víc), takže celkem budu mít 3233 esence. Když zahrnu i pravděpodobnost výhry 140, resp. 200 esencí, vyjde mi to v součtu na cca 30 truhel po 140 esencích, tj. 30*40 pírek (20 za truhlu *2 za zvýhodnění v daný den) - tj. 1200 pírek... To je dost na druhou i třetí odměnu, a na první mi v tuto chvíli 70 pírek, 180 tam mám, ale všechny jsem nabral ve dnech, kdy nebyl dvojnásobek. Kdyby byl, měl bych 360, tj. o 110 víc, než potřebuju, takže prakticky bez problémů rezerva cca 3 truhel (420 esence).
Pokud se zaměřím výhradně na zisk hlavních cen, není to problém. Pokud k tomu chci získat i nějaké denní (zbytek do setu), potřebuju trochu štěstí, ale rozhodně to není nereálné. A pokud set sbírat nechci (jako třeba já), tak pak mám hromadu esence na utrácení ve dnech, kdy jsou pěkné denní odměny. Ale ano, mít obojí (TOP denní odměny i kompletní set) nejde - ale nemůžeme přeci chtít všechno :)
 

Blue.TARINKA

Znalec fóra
Díky ramaloke, takže trocha matematiky a je to jasné :D Buď budu mít to či ono. A já si naivně myslela, že si prostě z cen a odměn vezmu, co chci a co potřebuji:D
Takže tuto soutěž už nikdy více, když tak jen pro urychlovače.
Wulku, stihnout se to dá, ale co z toho, když z cen nedostaneš to co chceš i když veškeré úkoly splníš.
 
Naposledy upraveno:

ELVENEA

Pozorovatel
Mám ten samý problém, dnes mi zmizela jedna linie a tak mám už jen denní úkoly. Taky jsem se těšila, že se mi třeba konečně povede získat i poslední odměnu, ale jak vidím, je to zbytečné hrát. Jsem hodně zklamaná z této hry :(
 

DeletedUser341

Guest
Tak když ty chceš všechno, to je pak těžké :D Já poslední cenu nezískal nikdy, ale nikdy jsem o ní pravda moc nestál... Buďme rádi, že už jsou dvojitá pírka - to dřív taky nebývalo... Takže vlastně... Se autoři spíše snaží, abychom tu šanci měli, což je super, ne? (joo, trocha pozitivity není nikdy na škodu)
 
Nahoru