• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nezobrazené dobrodružství

Herice

Učedník
Zdravím, od 9.3. 2020 mělo proběhnout nové dobrodružství. Ale vůbec se mi ve hře nezobrazilo. Nevíte něco? ☺ Děkuji
 

Slniecko

Znalec fóra
Ahoj a jsi ve spolku? protože dobrodružství je jenom pro společenství a všem ostatním začalo normálne včera :)
 

Slniecko

Znalec fóra
Ale po začátku dobrodružství už se do nej stejne nemuže zapojit i kdyby si tedka založila spolek nebo ne?
 

voyager-1

Velmistr písma
no ted nevím, když někdo přistoupí tak nemůže, zakladatel společenství nevím.

Edit: asi ne, protože by neměl s kým hrát :)
 
Naposledy upraveno:

Herice

Učedník
Ahoj a jsi ve spolku? protože dobrodružství je jenom pro společenství a všem ostatním začalo normálne včera :)
Zdravím asi nejsem. Vůbec nevím Myslíte tím že se musím přidat k nějakému společenství? ☺ Že to nejde když jsem jako sama hráč? ☺ Moc děkuji za info

si nějaký společenství založ, pak ho uvidíš ale sama to hrát nejde :)
Moc děkuji za informaci ☺

// Příspěvky sloučeny. Jumala
 

Slniecko

Znalec fóra
Ano presne, to tím myslíme, musíš být ve spolku, aby jsi mohla hrát dobrodružství, ale musíš se do spolku pridat pred začátkem dobrodružství, když se do nejakého pridáš po začátku dobrodružství stejne se do nej nemužeš zapojit. Taky si mužeš založit svoje vlastní společenství, ale tam nevím, jestli ti to dovolí hrát dobrodružství, protože to začalo už včera a když budeš ve společenství sama, tak to dobrodružství stejne nestihneš odjet, protože to tam toho chce strašne moc.. :)
 

Herice

Učedník
Zdravím a děkuji za informaci. Moc mi to mrzí, protože jsem dosud všechny Elvenarské hry absolvovala. No nevadí tak si musím počkat na jiné. Krásný den přeji
 

voyager-1

Velmistr písma
ve společenství se budeš navíc zúčastňovat turnajů, je to jedna z hlavních akcí Elvenaru, dostávat a dávat motivace a lépe se Ti budou shánět suroviny. Navíc je tam věž a další výhody.
 

Herice

Učedník
Ahoj a jsi ve spolku? protože dobrodružství je jenom pro společenství a všem ostatním začalo normálne včera :)
Zdravím, nejsem v žádném společenství právě. Zatím hraji sama a buduji své městečko.

ve společenství se budeš navíc zúčastňovat turnajů, je to jedna z hlavních akcí Elvenaru, dostávat a dávat motivace a lépe se Ti budou shánět suroviny. Navíc je tam věž a další výhody.
U sebe mám též Věž věčnosti. A mohu bojovat či vyjednávat o ceny. Tak nevím. Zatím si buduji své městečko Ale přiznám se, že jsem o tom přemýšlela se přidat do nějakého spolku.

// Příspěvky sloučeny. Jumala
 

voyager-1

Velmistr písma
jo, věž jde i solově, ale v rámci společenství máš víc odměn. Sama dosáneš tak možná na první bod na čárový ose.
 

Herice

Učedník
@Slniecko Děkuji

Doporučuji pročíst Elverar Wiki.
Ať máš aspoň základní znalosti, co to hraješ.
Zdravím, vím co hraji, jen mám hru jako relax a odreagování. Nepotřebuji válčit. Pro potěšení si vybojuji odměny v soutěžích či ve věži a mám radost když se zadaří.

// Příspěvky sloučeny. Odstraněna citace. Jumala
 

Herice

Učedník
@Herice Tak máš tam odemne zprávu, kdyžtak dej vedet :)

// Odstraněna citace. Jumala
Ahojky, určitě se na to podívám Děkuji

Ahojky, určitě se na to podívám Děkuji
:);)
jo, věž jde i solově, ale v rámci společenství máš víc odměn. Sama dosáneš tak možná na první bod na čárový ose.
Ahoj, děkuji za upřesnění a určitě se vstupu do společenství nebráním.

jsou spolky, které nevyžadují ani nijak zvláštní aktivitu "navíc" a přesto dobře fungují :)
Zdravím a děkuji. Do toho bych šla hned, pokud takové někde je. Jen jsem zapomněla v jakém světě hraji.

// Příspěvky sloučeny. Jumala
 

Herice

Učedník
Anglie prosím, pošli mi pozvánku i do druhého světa. Již tam jsem a nejde Vás opět najít :) děkuji

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru