• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Duplikát nevyditelné prekážky

DeletedUser34

Guest
chcel by som upozorniť na chybu neviem ci sa stava aj u inych ale ,mne sa okrem neviditelnich jednotiek uz zneviditelnuju aj prekazky na bojisku zial nemám fotku aleuz asi 3 boj sa my stalo ze proste jednotky ci uz moje alebo superoove nemohli prejst cez prázdne pole neviem bud je tam prekazka alebo silove pole nechapem ale stava sa my to ojedinele z 10 subojov asi 3 suboje ked najblisie to vyskočí tak to odfotím
 

DeletedUser467

Guest
Již hlášeno tady, má to status jako opraveno, ale opraveno to není, taky se mi to dnes stalo. Vypadá to, že to bude věčný problém jako neviditelné jednotky...
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Děkuji za upozornění. Nad chybou jsme strávili opravdu hodně času, bohužel to očividně nestačilo. Což nás samozřejmě moc mrzí!

Zkoušeli jsme tedy chybu reprodukovat i na stávající verzi hry, ale všechny bitvy nám probíhají bez problémů. Smím se proto prosím zeptat, zda existuje nějaký přesný postup, jak se k mizení překážek dostat? Mohli byste případně prosím vyplnit alespoň základní hlášení o chybě? Díky! :)
 
Nahoru