• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nelze ověřit Neviditelní bojovníci

OrickJ

Znalec fóra
A: Verze hry
v1.31.4-(be815a1db) (2017-06-09 10:09)

B: Prohlížeč a jeho verze
45.0.2552.888 (PGO)

C: Verze Flash Playeru
You have version 25,0,0,171 installed

D: Operační systém
Windows 7 Home Premium 64bit

E: Rozlišení obrazovky
1920x1080

F: Herní svět
Winyandor

G:J ak často se chyba opakuje na stupnici od 1 do 5
3-4

H: Detailní popis chyby:
Při bojích v provinciích i při turnaji se nezobrazí bojovníci.Děje se to na mé, nebo protivníkově straně a
vidím jen čísla.
Nebo pro změnu zmizí kosočtverce pohybu.Děje se to nahodile, poměrně často, jak při hraní v okně,
tak i v celoobrazovkovém režimu.

CH: Kroky, které vedou k chybě (pro opravu chyby velmi nutná informace!
1.Vstoupím do boje,
2.Nezobrazí se bojovníci
3.Vzdám boj, vrátím se, chyba se opakuje, nebo je vše v pořádku.
To samé i opačně, začnu boj, vše v pořádku, vzdám, nebo druhý boj a nevidím některé bojovníky.
I:
 

Přílohy

  • np.jpg
    np.jpg
    530 KB · Zobrazení: 53

DeletedUser3071

Guest
Ahoj zkoušela jsi promazat cache a paměť prohlížeče?
 

DeletedUser2676

Guest
to není nová chyba,taky se mi to stává,trvá to už nějaký ten měsíc

mě pomůže relog hry,boj pak může pokračovat kde jsem skončila
 

OrickJ

Znalec fóra
Vše jsem vymazal, zkoušel Operu i Chrome a pořád to dělá.Dnes jsem 3x vzdal boj, znovu začal a pořád stejně.je to děs.:(
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Smím se prosím zeptat, zda máte zapnutou hardwarovou akceleraci? Zjistíte to tak, že ve hře kliknete pravým tlačítkem myši a vyberete Nastavení > Zobrazení.

Pokud ji máte zapnutou, zkoušeli jste prosím snížit grafické efekty bitev?
 

OrickJ

Znalec fóra
Mám ji zapnutou,grafické efekty na maximum, ale nenašel jsem grafické efekty hry a bitev zvlášť.Podle mě stejné.
Zatím po turnaji jsem nebojoval, možu to zkusit, ale není to moc řešení, když mám herní notebook, snižovat kvůli tomu grafiku.
Nedělá to pokaždé, tak to budu muset přežít.:(:(
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Grafické efekty bitev lze ve hře nastavit kliknutím na ozubené kolečko vpravo dole a vybráním Možnosti > Grafické efekty v bitvách > Nízké.

Pokud to nepomůže, dejte nám prosím vědět!
 

OrickJ

Znalec fóra
Tak ani po snížení grafických efektů bohužel žádná změna.Dělá to skoro pořád.
 

Přílohy

  • 14.6..jpg
    14.6..jpg
    653,5 KB · Zobrazení: 48

OrickJ

Znalec fóra
Po aktualizaci flashplayeru na nejnovější verzi to dělá stále.Tedy po vymazání cache 1 boj v pořádku, další chyba.Takže pomože jen po každém boji zavřít, vymazat cache a znovu načíst.:(.Dá se to no, ale opruz.
 

OrickJ

Znalec fóra
Tak doporučuji přejít na prohlížeč Mozilla Firefox, pokud to někomu stále dělá.Od té doby svatý klid i na max grafiku a bez mazání cache vše funguje bez problémů.:):)
 
Nahoru