• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nelze ověřit Nesplneny ukol

Maxa

Znalec fóra
Upozornění pro hráče.
Pokud mate ukol "vylepši ... na uroven... nebo výš" a bude trvat přes půlnoc, tak se vám zřejmě nesplní. Podpora ve 2 ráno opravdu nepodporuje a čekat na manualní splnení znamená větší ztráty jak to přejít. Kompenace se asi neplánují. Hlavne u mě podpora nereaguje už 3 dny. Tak se vyhněte nočnímu vylepšování za účelem plnění úkolu.
Mozná se to netýká všech a možná ne všech úkolú, ale já s tímto bojuji už asi paty den.
 

Magni

Guest
No, omlouvám se, ale i my jsme lidé a máme i svojí hlavní práci a povinnosti. A ve 2 ráno se občas stane, že člověk někdy spí, že :) Proto je logické, že přes noc nemusí být odezva třeba do hodiny.

Na Váš tiket mrknu a zjistím v čem je problém a proč jste nedostal odpověď. Prosím o strpení.
 

Maxa

Znalec fóra
Tento bug znáte. Nevím, proč to tedy nelze ověřit. Nebo snad omluvy podpory jsou jen prázdé fráze ?
Dennodenně se tato chyba opakuje. V těcho odmítacích úkolech nemá cenu cěkat na podporu, protože ikdyz se ozve za hodinu, utecou mi třeba další 3 úkoly a místo abych si zahrál ve volném čase. můžu si jen zanadávat a napsat na podporu. Nikdo po vás nechce servis 24 hod denne, ale bud promtně vyřešit problém a nebo to kompenzovat jiným spůsobem, než nenechat hráče hrát.

Takže to tu je jako varování hráčům, že se tak děje a jako vizitka nevstrícnosti vyvojařů vůci hráčům kompenzovat ztráty
 

DeletedUser467

Guest
Měli byste si tu na takové chyby udělat spíš štítek "neumíme opravit". Ta chyba je tu už nehorázně dlouho a potýká se s ní víc lidí než jen Maxa (stačí se podívat do vláken týkajících se různých eventů ve hře, ve kterých úkoly na vylepšení budov byly). Podle mě se úkol nesplní, když čas výstavby doběhne v době, kdy není člověk online. Což je v mém případě prakticky pořád. Zmiňované úkoly tak neplním vůbec, ač bych ráda. Je sice hezké, že splnění úkolu na podpoře umí nastavit ručně, ale pište si tam pořád...
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Hlavne u mě podpora nereaguje už 3 dny.
Naše herní podpora - ve které pracují pouze dobrovolníci - má dlouhodobě rychlost odpovědi POD jednu hodinu, což je pro většinu zákaznických podpor (dokonce i těch, kde pracují lidé na plný úvazek) ostatních společností takřka nedosažitelná meta! Pokud tiket odešlete přes den, dostanete u nás odpověď většinou do několika desítek minut. Je mi tedy velmi líto, že nejste s naší činností spokojen, každopádně kolega, jenž měl váš tiket na starost, byl zdravotně indisponován, proto jste na odpověď čekal tak dlouho. Omlouváme se. Nicméně ve všech ostatních případech jste odpověď dostal během velmi krátké doby. Řekl bych až extrémně krátké doby, pokud vezmu v potaz, že vám odpovídají lidé, kteří se této činnosti věnují ve svém volném čase, pouze ze své dobré vůle. Budeme tedy nesmírně rádi, pokud vezmete v potaz celkovou činnost naší podpory a podle toho nás zhodnotíte. ;)

Co se týká neplnících se úkolů, tak je to bohužel velký trn v naší patě. Vše hlásíme našim technikům, kteří se snaží úkol po úkolu opravovat, bohužel to není tak jednoduché, jak se zdá. Samozřejmě nás mrzí, že vám tyto chyby znepříjemňují hraní, proto se za ně omlouváme! Naneštěstí víc v tuto chvíli nedokážeme udělat. Ovšem je veřejným tajemstvím, že většina nefungujících úkolů by měla být v následující verzi opravena. :)

Téma zamykám.
 

DeletedUser1936

Guest
Já si na podporu nemůžu stěžovat, naopak moc chválím! :) Vždy mi reagovali opravdu rychle a vše vyřešili. Úkoly tohoto typu dělají problém dlouhodobě to ano, ale to musí podle mě vyřešit programátoři a nikoli podpora. Ti se snaží opravit co to jde a co jim nejde, prostě delší dobu visí než to opraví centrálně. Buďme rádi, že se hra vylepšuje a opravuje, protože pořád lze hrát na vysoké úrovni i úplně zdarma a darovanému koni...
 
Nahoru