• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Není chyba Nepřičítání získaných zásob do eventového úkolu

DeletedUser1198

Guest
Ahoj, nevím, zda to chyba je, ale plním jeden z daily eventových úkolů a to je úkol k devíti hodinové výrobě zásob + získej přiměřené množství zásob. Přiměřené množství zásob je poměrně značné a tak jsem se domníval, že když přecházím k lesním elfům, že si pomohu bouráním farmiček na houby. Zásoby získávám, ale do eventového úkolu se nezapočítavají a to ani po znovunačtení hry. V úkolu není specifikováno, jakým způsobem mám zásoby získat a přesto se úkol neplní.
 

DeletedUser76

Guest
Zdravím, zásoby se započítají do úkolů z eventu pouze z výroby dílen nebo z motivace hráčů ve spolku či v sousedství, z divů co produkují zásoby.
Ani prodejem budov ani plněním úkolů z úkolových řad zásoby se nezapočítávají. Takže se o chybu nejedná.
 

DeletedUser1198

Guest
@woody69 no dobře a kde je to zmíněno? Úkol zní: "získej přiměřené množství.." Já získávám a nic :-D Nebo to snad nejsou zásoby, které se mi přičítají? Tak já to přežiju :D, vyrobím je bez problémů, jen jsem byl lehce překvapen :p
 

DeletedUser76

Guest
Hele človíčkové, jak to děláte,že mne označíte ? Si tu hlavu lámu zde :D. To neumím . Vím ,že to sem nepatří,ale nevím kde se zeptat a tady jste mne tedy pěkně označkovali :D.
 

Magni

Guest
Napíšeš jednoho zavináče (@) a začneš psát jméno hned za to (většinou stačí první tři písmena). Fórum ti nabídne výběr shodujících se jmen. Šipkami nahoru/dolů vybereš to, které chceš, a zmáčkneš enter :)
 
Nahoru