• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Není chyba NEPŘIČTENÍ SUROVIN po motivaci

bembela

Znalec fóra
Svět Winyandor - za elfy
Vlastním div Křišťálový maják ... nyní jej vylepšuji ale v době kdy jsem problém objevila byl na úrovni 9 při 375 otevřených provinciích. To znamená , že bych měla získat od každé suroviny 2 813 kusů. Včera jsem při motivaci zjistila že se mi po otevření truhly neobjeví + zásoby do skladu. Toto jsem dnes ověřila a zde jsou stavy před a po otevření truhel získaných při motivaci. Zvýhodněné suroviny jsou ocel, křišťál a elixíry

Stav před : ocel 375 582, křišťál 2 466 881, elixíry 1 281 428

Stav po otevření truhel : ocel 375 582, křišťál 2 466 881, elixíry 1 281 867

Po otevření truhel jsem i nadále motivovala a stavy se stejně nezměnily.
 

Magni

Guest
Jelikož jsou denně truhly jenom 3, můžeš suroviny dostat pouze 3x. Taková je změna s poslední aktualizací. Pokud se ti nepřičítají suroviny z truhliček, tak nám prosím napiš na herní podporu. Tady s tím nic nezmůžeme :)
 

DeletedUser2739

Guest
pozor, mě se to přičte až při nějakém dalším úkonu: další motivace, sklizení peněz, zásob, zboží, použití VB...
podobně to mám, když mi přijdou VB za odměnu, že jsem někomu pomáhal na divu: vyskočí tabulka, že mám, ale dokuk něco neudělám, tak se nepřipočtou
 

bembela

Znalec fóra
Jelikož jsou denně truhly jenom 3, můžeš suroviny dostat pouze 3x. Taková je změna s poslední aktualizací. Pokud se ti nepřičítají suroviny z truhliček, tak nám prosím napiš na herní podporu. Tady s tím nic nezmůžeme :)
Díky ... stalo se :)

pozor, mě se to přičte až při nějakém dalším úkonu: další motivace, sklizení peněz, zásob, zboží, použití VB...
podobně to mám, když mi přijdou VB za odměnu, že jsem někomu pomáhal na divu: vyskočí tabulka, že mám, ale dokuk něco neudělám, tak se nepřipočtou
... to jsem zkoušela už včera ... i po hodině další hry se stavy nezměnily

//Sloučen doublepost, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru