• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nemoc NEAKTIVITA - nemám ji

DeletedUser2094

Guest
Ahoj, jdu si světem Arendyllu s uzlíčkem a věnem xxxxx bodů. Hledám dobré lidi a chci někam pařit. Navíc mám smlouvu na železo, svitky a prach.
Denně si vybírám zlaťáky z více než 200 provincií a jistě zvládnu i svých pár sousedů.
Po mém městečku už běhají Orkové a Gobioni.
Moje minulé působiště vymřelo na neaktivitu. Já nejsem touto nemocí nakažena a tak hledám, kde bych svoje panství LAKRIUS znovu nechala růst
Podala jsem pár žádostí přímo do společenství, ale nulová reakce mě hodně překvapila. Proto to zkouším tímto způsobem. Je až kupodivu, že tak aktivní společenství z prvních míst v žebříčku vůbec nereagují.
 

nataly111

Velmistr písma
Jestli to nebude tím, že ti z prvních míst v řebříčku, jsou plní a také si vybírají koho mezi sebe vezmou.;)
Ale jinak myslím, že s tím co tu píšeš, určitě rychle nějaké společenství po tobě sáhne a bude si tě hýčkat. Aktivita je důležitá.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser2094

Guest
Já vím, že se vybírá, proto nedávám jenom žádost, ale píši přímo velitelům. Napsala jsem to jenom vzhledem k tomu, že jestli někdo dost hraje a nemá čas ani napsat "Hele, domluvíme se a písnem" nebo něco podobného ... Díky za názor a hezkou hru.

//Odstraněna zbytečná citace, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser76

Guest
Nataly 111, samozřejmě máš v tomhle pravdu, u nás je místa dost ,ale musím říci,že od doby orků a aktualizace bojového systému aktivita ve spolku třeba u nás prudce klesá ,takže ani nové hráče nehledám. Občas si říkám, kde se stala chyba ,že hráče tato hra nemotivuje aby šli vpřed. Opustili hru hráči co jsem měla ráda,byli aktivní a hra je přestala bavit. Časy jsou natolik zdlouhavé, že postupem dál ve výzkumu místo toho aby hra hráče aktivovala naopak sníží jejich aktivitu,protože hru stačí hrát jednou týdně. O nic nepřijdete pouze o pár bodů výzkumných. Pokud hru máte jako každodenní relaxaci po práci či u kávy nebo když nemůžete po nocích spát kolikrát se stane , že zavítáte do hry a ejhle ono není do čeho píchnout. Provincie v turnajích jsou poměrně na boje obtížné a kdo by si od určitého kola lámal hlavu taktiky od nevydařeného neúplného bojového systému , který místo toho aby se člověk radoval spíše člověka odradí. Automat je hloupý natolik ,že se nevybojují provincie a to ty poslední za které jsou runy a to opět vezme radost ,protože myšlenka, že by tam mohla být ta, na kterou se těšíte,kterou tak toužebně očekáváte a vy jí chcete získat aby jste konečně postavili div se rychle rozplyne. Řekla bych , že je to dost nešťastná doba V Elvenaru, hráči co neinvestovali reálné peníze to balí, hráči někteří jako já nechtějí tomu uvěřit a tak doufají,že možná naděje tu je ( ale začínám být také skeptická) očekávají aktualizaci s číslem tajemným 17 a pak se rozhodnou co dál. Tím chci naznačit,že u nás ve spolku tak nějak všichni vyčkáváme a až já ukončím hru , ukončí jí i hráči u nás. Někteří možná budou přežívat s minimální aktivitou. Nemohu mluvit za ostatní spolky ,ale myslím si, že momentálně spíš každý očekává co bude ve hře dál a drží se zde zuby nehty až na pár jedinců, kteří jsou spokojeni nebo nevnímají čí bije :D.
 

nataly111

Velmistr písma
No upřímně woody i já mám veliké potíže. Potřebovala bych hodně nakopnout, Ty orčata mě ničí, nemám je ráda.
Týden, kdy jsem byla pryč mi nepomohl! A teď něco co tě asi překvapí. Ty asi mluvíš za hráče, kteří mají výzkum hotoví, já jsem v polovině a nebaví mě to a nebýt lidí z mého týmu, tak nevím nevím.:(:(:(:(:(
Raději dávám přednost 60000ks dílů před hrou a to je už zlé.:cool:
 

DeletedUser76

Guest
Ona některé otrávila trpasličí doba, ten kdo to vydržel měl víly jako procházku růžovou zahradou, začátek výzkumu orků když se zjistilo, že výroba hub trvá těch nejdůležitějších přes dva dny je odradil, že někteří to vzdali úplně, jiní bojují se hrou, do toho jsou potíže s dobytím provincií,třeba Maruaj je velice aktivní hráčka, hra jí baví a ted má potíže, až přijdou orci a bude omezená místem a zjistí , že k urychlení výzkumu potřebuje více manufaktur což chce místo plus ten úkol shromaždištěm , málo kdo se smíří, že musí ubourat město aby mu orci netrvali půl roku, kteří jsou ohledně výzkumu vážně otravní, bojím se , že hru také vzdá . Plus omezené boje skrze automat v turnajích kde nezískáš runy plus ta nejistota jak se vlastně Elvenar bude vyvíjet dál a když k tomu zahrneš změny v reálu nemoc,zaměstnání atd... Hráči se chodí do hry bavit a ne těžce přemýšlet a pokud ta hra ti nenabízí co potřebuješ či nějaké uspokojení není důvod nač jí hrát. Upřímně nějak svou budoucnost v elvenaru nevidím teď momentálně a je dost smutné, že spolek hráčů, kteří jsou fajn a to hodně fajn a mám je moc ráda se mi rozpadá :(. A ne kvůli mě , ale kvůli hře samotné , která zkrátka moc dobře nefunguje.
 

DeletedUser2094

Guest
Děkuji všem spolkům, od kterých jsem dostala pozvánku. Vybrala jsem si díky milé komunikaci a jsem nyní již jedním z Potomků draka. Přeji všem příjemnou hru.
 
Nahoru