• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Opraveno Nemizející zprávy

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno

Deleted User - 42211

Guest
Verze hry: 0.33.3169-v0.33.3.-(master) (2016-01-22 9:14)
Prohlížeč a jeho verze: Google chrom 47.0.2526.111 m
Verze Flash Playeru:: Adobe flash player 20.0.0.286
Operační systém: windows 10
Rozlišení obrazovky: 1366x768
Herní svět: Arendyll

Jak často se chyba opakuje na stupnici od 1 do 5: 3/5 Hlavně v posledních dvou dnech

Kroky, které vedou k chybě (pro opravu chyby velmi nutná informace!):
Tato chyba tu už byla s upozorněním, včera večer se mi začala tato chyba znovu objevovat, ale tentokrát se zprávami.
Přečtu si zprávu, všechno v pořádku, pak se podívám na mapu a po návratu do města opět svítí nepřečtená zpráva, i když nic nového nepřišlo. Tohle se opakuje, dokud zmíněnou zprávu natvrdo nevymažu, až pak upozornění zmizí natrvalo.
Ukazuje se mi to i u zpráv, které jsou staré třeba týden, že mám něco nového.
Dřív jsem se vyjadřovala k tématu s nemizejícím upozorněním, ale pak se to spravila a vše bylo ok. Bohužel včera se chyba opět objevila a zatím přetrvává


Screen (obrázek) chyby:
VHwWQ.jpg
 

DeletedUser312

Guest
to být stará chyba dycky to opraví ... spíš si myslí že opravili.... a do půl hodiny po opravě je to tu zas :D:D:D:D

PS: sem rád za každý hlášení chyby... jak psal někde jinde Forseti bez hlášení se chyby nedají opravovat :cool::cool:
 

Deleted User - 42211

Guest
Já vím, že už se tu o té chybě psalo, ale týkalo se to upozornění, proto jsem vytvořila nové téma :D tohle se týká zpráv, upozornění mi mizí jak mají :D
 

DeletedUser34

Guest
no presne tak umna je to rovnako nielen ze my vipisuje jeden typek hlupe spravi ale aj po odkliknuti ze je precitane sa po navrate zmapy alebo vyskumu znova objavi ze mam neprecitane spravi a ked kliknem spravi su precitane
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Tahle chyba je přeci už od "začátku" a ještě opravená nebyla, ne? Začalo to společně s upozorněním. Upozornění se opravily (úspěšně), ale pokud se nepletu, zprávy se původně snad ani neopravovaly ještě. Nebo spíše opravovaly, ale ještě nebyla žádná aktualizace na opravu vysloveně zpráv. A když, tak byla neúspěšná... Poslední zmínka o tom byla někdy na začátku ledna zde (je tam i zmínka o tom, že se zprávy neopravovaly). Od té doby chyba trvá. Takže počítám že snaha je, ale chyba trvá pořád dál.
 

Deleted User - 42211

Guest
No já tuto chybu už měla, pak se to opravilo a bylo to vpořádku...a ted to začalo znova. Naštěstí upozornění zůstává vpohodě, aspoň něco
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Jojo, upozornění je teď v pořádku. Ale třeba zprávy mi tohle dělají snad pořád, co vím od té chyby ze začátku ledna. A i co říkali ostatní, tak to mají stejně. Takže jsem si říkal, že tohle je pořád ta samá chyba a že jí pořád nějak řeší a snaží se jí opravit :)
 

Deleted User - 42211

Guest
Aha, tak to u mě už to bylo v pořádku :) Tak jsem si myslela, že když už se o tom dlouho zase nepsalo, tak se to povedlo opravit u všech, nevadí :D
 

DeletedUser34

Guest
no nieco ako tie neviditelne jednotky aj to sa riesi uz dost dlho a stale sa to vracia
 

Deleted User - 42211

Guest
No, tak se to aspoň zase jednou vytáhlo a je o čem diskutovat :D
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Velmi nás tato chyba mrzí, plně totiž chápeme, že je to opravdu velmi nemilé „vylepšení“ hry. Naši technici na odstranění této chyby pracují již nějakou dobu, prosíme vás o strpení!
 

DeletedUser133

Guest
Verze hry: 0.33.3169-v0.33.3.-(master) (2016-01-22 9:14)
Prohlížeč a jeho verze: Google chrom 47.0.2526.111 m
Verze Flash Playeru:: Adobe flash player 20.0.0.286
Operační systém: windows 10
Rozlišení obrazovky: 1366x768
Herní svět: Arendyll


Jak často se chyba opakuje na stupnici od 1 do 5: 3/5 Hlavně v posledních dvou dnech

Kroky, které vedou k chybě (pro opravu chyby velmi nutná informace!):
Tato chyba tu už byla s upozorněním, včera večer se mi začala tato chyba znovu objevovat, ale tentokrát se zprávami.
Přečtu si zprávu, všechno v pořádku, pak se podívám na mapu a po návratu do města opět svítí nepřečtená zpráva, i když nic nového nepřišlo. Tohle se opakuje, dokud zmíněnou zprávu natvrdo nevymažu, až pak upozornění zmizí natrvalo.
Ukazuje se mi to i u zpráv, které jsou staré třeba týden, že mám něco nového.
Dřív jsem se vyjadřovala k tématu s nemizejícím upozorněním, ale pak se to spravila a vše bylo ok. Bohužel včera se chyba opět objevila a zatím přetrvává


Screen (obrázek) chyby:
VHwWQ.jpg
Toto se mi stává taky mám úplně stejný problém
1. krok:
O7dSws9.png

2. krok:
Pg2A7Kq.png

3. krok:
XkPlsmX.png

4. krok:
TjZiNpc.png
 

jacinda

Guest
opět se ptám, kdy se tato chyba vyřeší? nebo mám založit nové vlákno a připomenou ji?
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
@jacinda, bránit ti v tom nemohu, každopádně nic tím nevyřešíme. Kdo sleduje Betu, tak ví, že už několikrát jsme se pokoušeli tento problém opravit, nicméně nikdy jsme nebyli úspěšní. Zdá se to opravdu jako triviální chyba, nicméně tomu tak není. V databázi, přes kterou chyby hlásíme, je u tohoto problému takové množství poznámek a záznamů, že patří mezi ty vůbec nejkomplikovanější. Ač se to samozřejmě nezdá. :)

Každopádně mohu slíbit, že v příští verzi by tento problém měl být definitivně odstraněn, ve stávající verzi 1.2 na Betě se totiž již nevyskytuje. ;)
 
Nahoru