• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Opraveno Nelze se vubec pripojit - ani mobilni ani prohlizecovou verzi

  • Zakladatel vlákna DeletedUser6452
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser6452

Guest
upload_2019-1-28_10-22-21.png
 

DeletedUser4169

Guest
stejná chyba, beta jde, takžeasi problém cz serveru
 

DeletedUser6452

Guest
ma cenu se ptat na kompenzaci? kdyz jsem rano pouzil kouzla a ted nemuzu vyuzivat jejich pusobeni ....
 

DeletedUser4169

Guest
Když to nepůjde celej den, jistě. Zatím je to problém 20ti minut, po***t se může všechno, tak bych to nehrotil :)
 

Vicky1177

Mistr slova
Potvrzuji, chci se přihlásit (Firefox Quantum, poslední sestavení) a ta samá chyba jakou hlásí wigovonc...
 

DeletedUser5549

Guest
Potvrzuji že i v 11 hodin problem stále trvá (viz. screen). Úmyslně jsem screen neostřihnul, ať jde vidět čas.


Chyba serveru.jpg
 

Vicky1177

Mistr slova
el google.jpg
Google Chrome (tak dlouho týmem Inno doporučovaný jako funkční až jsem nakonec musela přejít na FF, abych si vůbec zahrála)
el firefox.jpg
Firefox Quantum (poslední sestavení, tentýž problém)

Omluva za double post, do opravy mi nešly nahrát screenshoty.
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Děkujeme za nahlášení! Před malou chvíli jsme nahráli opravnou miniaktualizaci, která by měla chybu odstranit. Můžete prosím potvrdit?

Za vzniklé nepříjemnosti se velmi omlouváme!
 

Vicky1177

Mistr slova
Nepotvrzuji. Nahrání nové verze to ukazuje, ale také stále "chyba serveru". A nelíbí se mi, že jsme nikomu nestáli několik hodin ani za slovo vysvětlení. Viz screenshot s datem a hodinou. Hezký den přeji.
el firefox.jpg
 

DeletedUser4169

Guest
Můj postup bych samozřejmě smazání cache / nový login a load hry. btw.

// mimochodem, pár minut po načtení hry se spustila výzva (stejná jako minule, 3503).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
A nelíbí se mi, že jsme nikomu nestáli několik hodin ani za slovo vysvětlení.
Skutečně několik hodin? Chyba byla hlášena kolem 10:22 hodin, oprava nahrána cca okolo 11:50 hod., tj. cca 1,5 hodiny, kdy se od nahlášení chyby ji podařilo odstranit. Máme zde tedy radši vypisovat a nic neřešit, abyste byla spokojená?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru