• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nelze se přihlásit do hry

Patrik 23lk

Pozorovatel
Zdravím, mám dotaz. Když se chci přihlásit do hry, vyplním požadované, kliknu na přihlasit a vyskočí na mě rameček. Mám si prý zapnout v natavení hardwarovou akceleraci. Mám ji zaplou, ale neustále mi to hází chyba serveru.
Máte s tím nějaké skušenosti? Popřípadě co s tím??:confused:
obrázek hra.jpg
 
Naposledy upraveno:

papap

Mistr slova
Mě se před chvílí začalo dít toto, hru spustím a v místě kdy se nahrává, na čísle 25 se zastaví a nahraje se asi za půl minuty. Nějaké budovy se nezobrazují, vše je pomalé a i nějaké obrázky se nezobrazí, třeba když zadáváte výrobu v poslední rase a výzkum se nahraje do půlky a konec...
 

Karate

Pokročilý žák
já se zase nemůžu dostat do výzkumu zastaví se to v půlce nahrávání a ani 10 minut se nic neděje na W to jde normálně
 

Vicky1177

Mistr slova
Buď používejte nezávislý prohlížeč ;) nebo pozorněji čtěte fórum: Zde: Hardwarová akcelerace a Google Chrome

Z vlastní zkušenosti doporučuji tuto pasáž brát hodně s rezervou: "v námi podporovaných prohlížečích Google Chrome obvykle nabízí znatelně lepší výkonnost než Firefox". :rolleyes:
 
Naposledy upraveno:

papap

Mistr slova
Nevím, jestli to je myšleno na mě nebo na zakladatele tohoto tématu. Ale já mám PC letos jako novinku, mám ho tři měsíce starý, takže problémy kvůli grafice mít určitě nebudu. A že bych přecházel znova na mozillu, když jsem rád že jsem od ní dřív odešel, jelikož je to hrozný prohlížeč a to po všech stránkách, tak to asi né. A podle mého, toto nevypadá na problém u mne, když to celou dobu chodí, pak z minuty na minutu né a pak opět po nějakém čase zase ano...
 

Karate

Pokročilý žák
určitě nebyla chyba v PC nebo v prohlížeči když jedno město funguje a druhé ne ale už to jde
 

Vicky1177

Mistr slova
Ne, to je na zakladatele tématu. Každý má preference prohlížeče dle svého. A jak již bylo psáno zde na fóru, "skvělý" Chrome si občas sám od sebe v posledních verzích vypíná hardwarovou akceleraci...
Mimochodem, problémy na PC se ti můžou objevit po první aktualizaci libovolného softu, nezáleží na stáří "železa".
 

Naviron

Učedník
Staré PC víc jak 7 let s Windows 7 (32bit) a Opera funguje bez problémů...
 
Naposledy upraveno:
Nahoru