• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nelze ověřit Nelze chatovat se svým společenstvím,častá upozornění,

  • Zakladatel vlákna DeletedUser1055
  • Vytvořeno

DeletedUser1055

Guest
Verze hry:?
Herní svět:Arendyll
Prohlížeč a jeho verze:Chrome 47.0.2526.106
Verze Flash Playeru:47.0
Operační systém:Windows 7 Professional x64
Rozlišení obrazovky:1280 x 1024
Jméno naci
Herní rasa:elf
Aktivovaná hardwarová akcelerace: ano

Jak častý je výskyt chyby :několikrát za den,nelze třeba hned odpovědět

Název úkolu: chat

Současný stav:nelze často odeslat zprávu v chatování se svým společenstvím
--------------------------
je toho ale víc,přikládám ostatní chybky. Nevím,jestli mám zakládat na každou chybu zvlášť:

Pořád se mi ukazují zprávy o zkrášlení,či uskutečněném obchodu. Po celý den,i když jsou přečtené.Odkliknu a za chvíli jsou tam znovu.
-------------------
V boji po kliknutí na bílou vlajku-kdy chci předčasně ukončit boj,tlačítko nefunguje a zbytečně přijdu o bojovníky.
-----------------------------------
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Děkujeme za hlášení!

Co se týká chatu, smím poprosit o podrobnější popis chyby? Neumíme si totiž přesně představit, co znamená „nelze hned odpovědět“.

Dalším problémem jsou oznámení. Přetrvává prosím tento problém? Byla totiž nahrána rychlá aktualizace, která by jej měla vyřešit.

Nakonec bílá vlajka. Tuto chybu hlášenou nemáme, smím se tedy zeptat, zda jste zkoušel režim celé obrazovky (stačí stisknout tlačítko F11), jestli problém přetrvává i tam?
 

DeletedUser312

Guest
hoj on asi myslí že chat prostě zamrzne a když pošle zprávu tak ta se nezobrazí a aby se chat zaktualizoval musí znovu načít stránku a pak zjistí že si tam jiní v klidu povídali třeba hodinu a on neměl od nich jedinou zprávu..... dost často taky chat napíše že se nepodařilo připojit....
 

DeletedUser1148

Guest
Ahojky.
Souhlasím s Raduzz protože mě se to stává často.Chat mi zamrzne a nejen že zpráva, kterou jsem napsala a poslala do chatu se nezobrazí,ale ani diskuze která tam vesele probíhá se mi nezobrazuje.Musím se odhlásit,zase přihlásit a pak teprve chat funguje.Toto se mi v poslední době stává denně.
 

DeletedUser312

Guest
asi by někdo měl znova zkusit tuhle chybu popohnat.... děje se to všem a neustále řekl bych že tady ani výpis co kdo má spuštěnýho není potřeba...
prostě si tak spokojeně chatuješ pak vlezeš na mapu nebo do trhu nebo kamkoliv a nebo taky nikam... i když neodejdeš z města a opravdu nic neděláš tak po chvilce zjistíš že se ti zpráva nepošle a ani se ti nový nenačítají
 

DeletedUser312

Guest
za poslední hodinu sem musel minimálně 10x stránku refrešovat abych mohl psát nebo si přečíst chat.... taky dobrej poměr...
 

Sheila7

Guest
S tím chatem souhlasím také...Chci napsat zprávu do chatu a odeslat a zpráva se prostě neodešle a to co jsem napsala zmizí.Píši zprávu třeba 5x za sebou než se to podaří odeslat. :(
 

DeletedUser312

Guest
proc. je tohle vlastne oznaceny jako neoveritelny kdyz to nikomu nefunghje....
 

Sheila7

Guest
Pardon,ale mě už zase ten chat nejde :( Zase napíšu zprávu a ona se neodešle :(
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Omlouváme se, že chat nefunguje úplně v pořádku! :(

Pokud bude chyba přetrvávat i po zítřejší aktualizaci, mohli byste prosím založit nové téma a vyplnit tento formulář? Popis chyby bychom pak okamžitě předali tvůrcům hry. ;)
 
Nahoru