• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nejlepší využití diamantů

DeletedUser2867

Guest
Zdravím,
zajímalo by mě co je nejlepší nakoupit za diamanty ?
Momentálně mám 2 stavitele, ve výzkumu dokončuji I. kapitolu a mám 1093 diamantů. Mám nakoupit dalšího stavitele za 500 a zbytek nechat na nějakou budovu, nebo nechat vše na nějaké budovy ? Popř. jaké jsou nejlepší.
 

iDavis

Legenda
Najprv by som sa určite zameral na staviteľov, je to základ rýchleho napredovania v hre. Síce ti teraz v prvej kapitole výstavba netrvá dlho, ale neskôr to určite oceníš viac. Rozhodne neodporúcam kupovať kultúrne budovy za diamanty, pokrok v prvých kapitolách je pomerne rýchly a tak už po krátkej dobe sa ti budú zdať tieto budovy ich bonusmi na kultúru príp. obyvateľstvo slabé. Kultúrne budovy za diamamty kupuj určite až v neskorších kapitolách.
 

DeletedUser2867

Guest
Díky za tip, zatím sem kult. budovy nechtěl kupovat, koukal sem na wiki takže vím že jsou pak lepší :), spíš mě šlo o to jestli (popř jakou) kulturní budovu nebo nějakou jinou, až se dostanu dále :)
 

iDavis

Legenda
V jednotlivých kultúrnych budovách a ich výhodnosti sa moc nevyznám, keďže ja osobne diamantové nekupujem a už 2 mesiace fičím na kultúrnych budovách zo zimného eventu, ktoré mi dali okrem množstva kultúry tisícky obyvateľov. Odporúčam teda zúčastňovať sa eventov, budovy z nich sú takmer také výhodné (ak nie niektoré viac) ako diamantové.

Čo ale sledujem, veľké množstvo hráčov má hneď niekoľko kultúrnych budov Palác obřího šneka, neviem teraz v ktorej kapitole je dostupný, ale je dosť výhodný, hlavne na obyvateľstvo.
 

Maxa

Znalec fóra
ja koupil pouze první nabídku se stavitelem zdarma a pak koupil ctvrteho stavitele. to je hodne velke +
jinak snad ani nic jineho nekupuj. Pokud by si v budoucnu chtel do teto hry sypat prachy, tak rozsirení (sakra drahe). Rozhodne bych byt tebou hru nejdrive poznal, nez zde zacnes utracet. Mě osobne inno nezadava touhu je odmenovat, ikdyz na to mam.
 

DeletedUser2867

Guest
Peníze do toho cpát rozhodně neplánuji. Diamanty sem dostal když sem se po dlouhé době přihlásil :)
Díky všem za tipy :)
 

DeletedUser2216

Guest
No pro ty co se přihlásí po určité delší době a v podstatě dostanou odměnu za neaktivitu, oproti těm co hrají a diamanty si kupují nebo vyhrávají za soutěže ... bych poradil jednu věc co nenapadla asi nikoho ... směnit diamanty za peníze.

Ale zase nikdo neřeší ten fakt že to není fér vůči hráčům co hrají a soutěží o diamanty.

Herní podporo jak dlouho musím být neaktivní abych taky nafasoval diamanty? A délka neaktivity a za kolik diamatů? Dík aspoň se nemusím namáhat v soutěžích atd a ještě ušetřím.
 
Nahoru