• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nejde se mi přihlásit

Tequard

Pokročilý žák
Při pokusu se přihlásit mi to hra napíše : Hráč s tímto jménem neexistuje. Zkus to prosím znovu. Posléze pak Přiliš mnoho pokusů o přihlášení skus to za 5 min.
Zná někdo tenhle problém ?
Tak už jsem na to přišel zadával jsem špatné heslo :) Ta hláška je docela matoucí.
 

Sindri

Guest
Hláška je sice matoucí, ale odpovídá běžným konvencím, které panují v zabezpečení. Žádná správně zabezpečená stránka proti prolomení by neměla mít hlášku na způsob „Vložené heslo je nesprávné.“ Měla by být ve tvaru „Hráč anebo heslo je nesprávné.“, příp. že hráč je nesprávný. Je to z toho důvodu, abys při prolamování nevěděl, zda jsi trefil herní přezdívku, popř. e-mailovou adresu, přes níž se lze také přihlásit, a musel tak pokaždé zkoušet obojí.

Nicméně, problém v tvém konkrétním případu mohl být také v tom, že jsi se přihlašoval s prohlížečem předvyplněnými poli. Pokud to nejde, tak první, co udělej, že údaje vepiš sám.
 
Nahoru