• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nejde mi vložit obrazkek do soutěže

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

kapitanhonza

Guest
Ahoj nejde mi vložit obrazek do soutěže , vždy to píše nákou chybu že došlo k problému nebo tak nějak :D nevíte jak to napravit ? :)

Udělal jsem rasu,novou jednotku i měnší příběh ale obrazek nejde nahrat , pokud by byl někdo ochotný a že bychom se třeba domluvili že já bych přidal ten přiběh a pod. a někdo jiný by mi to okomentoval tim mím obrázekm který bych mu zaslal na email. byl by tu někdo tak hodný ?
Děkuji kapitanhonza
 

Sindri

Guest
Zdravím!

Co přesně ti to píše za chybu? Bez přesnějších informací ti bohužel moc nepomůžeme. :)

Sindri
 

kapitanhonza

Guest
tohle mi to píše..
objevila se následujíci chyba
Vyskytl se problém přinahrávání vašeho souboru
 

Sindri

Guest
Zkus jej tedy nahrát např. na http://tinypic.com/. Doufám tedy, že jde o formát obrázku. Pokud si ho skenoval, tak může být i .pdf. Po nahrání použij pouze BB kód pro obrázek (nachází se mezi tlačítky pro vložení smajlíka a videa) a v pop-up okně vlož na daný obrázek URL adresu, ovšem opravdu na obrázek (tzn. pravý klik na obrázek a možnost Kopírovat URL adresu obrázku), případně by se na levé straně měla adresa nacházet přímo ke zkopírování, aby si nevkládal pouze adresu na danou stránku.

A vítej na našem fóru! Doufáme, že se ti zde bude líbit a zapojíš se nejen do probíhající soutěže, ale i do některé z probíhajících debat, např. v Krčmě či Diskusi o hře. A budeš-li chtít, ostatním hráčům se můžeš představit zde!
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru