• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

- nehrající hráč

DeletedUser160

Guest
Zdravím, vzhledem k uvolnění nějakého místečka, by bylo možné smazat hráče "NOMÁD", který je kousek vpravo od mého hradu. Měl jsem ho ve společenství a oznámil ukončení hry, tak před půl rokem (i déle a podle stavu města, je pořád takové, jak ho nechal - tudíž nehraje)
Odhadoval, jsem do které části fóra to napsat, tak jsem vylosoval toto umístění,
kdyby to bylo špatně - předem se omlouvám! :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:;);););)
 

DeletedUser1413

Guest
Jestli to je jediný tvůj neaktivní soused, tak jseš na tom dost dobře :D Já mám asi 15 sousedů a aktivní jsou tak tří :)
 

DeletedUser3968

Guest
Ahoj
Co tak přesunovat neaktivního souseda do kraje neaktivních sousedú.
Naprogramovat bota do log souboru na servru a at si přesunuje low aktivních userov.
PS: určitě je to problém většiny ,a není to dobré ani z hlediska nově příchozích hráčů,
který uvidí slabou aktivitu kolem sebe a už pak taky nelognou do hry......
 

Lovec Krys

Legenda
Mě by zajímalo, za jak dlouho se neaktivní vlastně smažou.
Já mám např. při přihlášení stále ještě v nabídce i druhý server, ačkoliv jsem se tam už delší dobu nepodíval (tak 2 měsíce zhruba).
Kdybych tu druhou ves mohl ručně smazat, tak to okamžitě udělám.

Možná by stálo za to do hry přidat možnost smazání vlastní vsi? S nějakou čekací dobou, kdy by po přihlášení bylo viditelné, že ves je v režimu mazání (nebo by se po přihlášení mazání přerušilo).
A případně by mohla být délka mazacího režimu odstupňovaná podle věku, ve kterém se hráč nachází (tzn. např. hráč ve II. věku by se mazal např. 1 měsíc, hráč u víl 3 měsíce).
 

DeletedUser1964

Guest
No jednou jsem tady někde četla, ať neaktivní hráče nahlásíme, že budou smazáni. Mám vedle sebe hráče, který už rok staví 2 budovy, tak jsem si řekla, že ho teda zkusím nahlásit. To jsem udělala v březnu t. r. - a co myslíte byl odstraněn nebo ne?
 

DeletedUser2716

Guest
Téma přesunuto do sekce "Otázky a odpovědi".

Zdravím, vzhledem k uvolnění nějakého místečka, by bylo možné smazat hráče "NOMÁD", který je kousek vpravo od mého hradu. Měl jsem ho ve společenství a oznámil ukončení hry, tak před půl rokem (i déle a podle stavu města, je pořád takové, jak ho nechal - tudíž nehraje)
Odhadoval, jsem do které části fóra to napsat, tak jsem vylosoval toto umístění,
kdyby to bylo špatně - předem se omlouvám! :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:;);););)

Jinak odpověď na svou otázku můžeš najít zde.
 
Nahoru