• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Není chyba Nefunkční bonusy vánočních setů

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3208
  • Vytvořeno

Mijecek

Učedník
Hmm,přijde mi to docela nelogické,že to sečte základ i bonus dohromady.
Jak je to potom u setů,kde jsou např. mince v základu a bonus je elixír ap.? To se prostě smíchá hrách,čočka a fazole a uvede se celkový výsledek?
A taky dost zamrzí,když to dává nějakých 11000 many /6600 základ + 4400 bonus) a po nějaké době se to změní.A zdůvodní!!!
 

DeletedUser467

Guest
@Pauleo, @Mijecek Tohle je asi spíš otázka na @ExplorerFfff, protože on psal, že se nad městem dřív chybně ukazovalo celkem many (základy i s bonusy) a navíc k tomu ještě bonusy. Přiznám se, že tohle jsem vysledované neměla .

Předpokládám ale, že máte budovu z 9. kapitoly. Základ je 2200 many + 4400 many jako bonus ze setu (viz níže). Celkem tedy máte dostat 6600 many. Pokud byla chyba v zobrazení, jak psal Explorer, pak se vám nad městem vzneslo číslo 6600 (tedy celkový počet) + ještě k tomu chybně číslo 4400 (tedy jen ten bonus), z čehož jste asi nabyli dojmu, že se vám přičítá celkem 11000 many. Byla to ale pravděpodobně chyba pouze v zobrazení těch čísel nad městem, přičetlo se vám podle mě správně 6600 many. A pokud se vám přičetlo opravdu 11000 tak to byla chyba :)

stable-of-the-snow-owl-chart.png
 

DeletedUser6280

Guest
Dobrý den, omlouvám se, jsem tu na fóru nový a ještě se neorientuju. Mám podobný problém, mám kompletní sadu Dožínkovou chrámu a nefungují mi tam ty nejvyšší bonusy. Několikrát jsem se pokoušel budoby přeskládat, ale bezvýsledně. Poradíte co s tím? Dík Waine
 

DeletedUser5230

Guest
@waine poskládaný to máš dobře.Pokud se nemýlím tak tady u toho setu je možné získat jen u jedné budovy max bonus a to u toho skladu úrody,zbytek se dotýká jen 3 budov takže na max bonus nedosáhneš.
 

DeletedUser3281

Guest
Ano ale chyba tam byla následující

jeden strom měl dávat 59600 many (14900 + 14900 + 29 800), ovšem při sběru se nad budovou zobrazilo 104 000 many (59600 + 14900 + 29 800). To byla ta chyba a byla zde minimálně dva tři týdny. Nahoře v liště se ale připisovalo jen tolik kolik mělo, tzn 59600 za strom. Ale samozřejmě to budilo dojem, že člověk dostává více a po opravě už to není, tahle chyba zde byla u všech setů, kde to přidávalo "Součet + Bonusy". Za celou dobu bohužel se nevyskytla chyba, co by reálně připisovala to co se zobrazovalo - škoda :)
 

DeletedUser4336

Guest
Je to přesně tak. Mě šlo spíš o to, že sám jsem nad tím strávil nějaký ten čas, a snad 14 dnů čekal, až se to opraví. Strhla se jistá debata i u nás ve společenství, protože jsem to tam začal taky řešil a upozornil na to. Pak se akorát dozvěděl, že se to tu údajně už řeší. A když po té době přijdu sem, dozvím se, že je celá záležistost uzavřena a pojmenována, že "Není chyba". Přitom stačilo jen upozornit na to, že tam chyba byla a už je opravena, což je trochu rozdíl. Dál se k tomu nechci vracet, pouze se mi to nezdá správně pojmenované, když už okolo toho byl takový rozruch.
 
Nahoru