• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Není chyba nefunguje chat - opět

Meesha143

Znalec fóra
A: v1.57.2-(9c4324164) (2018-06-28 7:06)
B. Verze 67.0.3396.99 (Oficiální sestavení) (32bitový)

C. 30.0.0.113

D: Fakt netuším, nejde mi to dle návodu, ale vypadá jak Windows 10
E:
1366 x 768
F: Wyn
G: napíšu-li do chatu "/who", nezobrazí se mi seznam online hráčů, nýbrž a pouze to, co jsem napsala, tedy "/who"
H: 6/6
I: 1. napíšu "/who"
2. zmáčknu enter
3. řeknu něco neslušného
4. ujistím se, že jsem vše napsala správně...
5. řeknu něco jiného neslušného (disponuji celkem bohatou slovní zásobou, obzvláště v afektu)
J.
 

Přílohy

  • wtf.jpg
    wtf.jpg
    70,9 KB · Zobrazení: 78

Meesha143

Znalec fóra
jen pro úplnost, v mobilní aplikaci mi chat nejde vůbec, nevidím nic, ale to používám jen jako doplněk, tam se bez něho raději obejdu, než abych něco hlásila, o svém telefonu vám můžu říct asi to, že je modrý...
 

DeletedUser4918

Guest
Potvrzuji i v Arendylu, prvně zaznamenáno včera večer, ale přičítal jsem to flashi (a šel už spát)
A: v1.57.2-(9c4324164) (2018-06-28 7:06)
B: Google chrome Verze 67.0.3396.99 (Oficiální sestavení) (64bitový)
C: 30.0.0.113
D: Win 10 Home x64
E 1600x900
F: Arendyl
G,H,CH,I: jako u Meesha143
 

DeletedUser5665

Guest
Asi nerozumím, vám nejde chat na PC? A pomocí "tagu" se dá zjistit, kdo je online? Nebo jsem teď úplně mimo mísu? o_O
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
@Meesha143, děkujeme za hlášení! V tomto případě nejde o chybu, příkazy pro herní chat jsme se rozhodli dočasně deaktivovat. Nyní celou situaci vyhodnocujeme, přičemž jakmile budeme mít dostatek relevantních dat, rozhodneme se o vrácení/nevrácení těchto příkazů. V tuto chvíli to vypadá tak, že ne všechny příkazy budou vráceny.

Co se týká ostatních problémů s chatem (tj. vypadávání, chybějící jméno odesílatele zprávy či zdvojené zprávy), tak o nich víme, naši technici již pracují na jejich odstranění. Omlouváme se tedy a prosíme vás o trpělivost! :)
 

DeletedUser4918

Guest
@Umpa Lumpa Ano, přesně tak to je ;) Chat jako takový funguje, ale nefunguje ten příkaz k zobrazení členů on-line. Nefunguje ani /help k zobrazení možných "tagu" :) a tedy pravděpodobně ani /w pro šepot.
A mezitím bylo vysvětleno, děkuji-
 

DeletedUser5665

Guest
@PaulQ Děkuju, tak to je pro mě novinka. Doufám, že zanechají alespoň to, abychom viděli, kdo je online. Tahle funkce by se mi líbila, tak snad jí nezruší, když jsem to nestihla ani zkusit :D
 

DeletedUser4918

Guest
Já ano, mnozí v našem společenstvu jsou velmi ostýchaví a k hovoru se nepřipojí, což zvlášť při DS je problém..;)
 

DeletedUser5665

Guest
U nás je to podobně, ale když potřebují zboží - komunikují a když začne DS, tak je všechny proberu :D Jinak jsou taky skoro nemluvňátka :oops:
 

DeletedUser4918

Guest
Tak koukám, že je to vážnější, než jsem myslel- asi nějaká nákaza:eek:
 

DeletedUser5665

Guest
:D:D:D Já jsem z toho taky celá na křivo. Pochopím, že se lidi stydí, když jsou tváří v tvář, ale za obrazovkou? V dnešní době, když se ohlídnu, je to až udivující, protože dost lidí, si žije svůj online život. Dneska jde parta ven a baví se na telefonech. Já za mlada kopala do balónu a omlouvala se starší paní, ke který nám lítal balón do zahrady :D Hold neuděláme nic. A něco Ti prozradím, bojím se, že bude hůř....:eek:
 

DeletedUser4918

Guest
Přesně jak píšeš, přitom tady (ve hře i na fóru) je atmosféra přátelská, uvolněná, to naše společenstvo je spíš takové volné spojení bez povinností i zákazů a stejně... Jo, dřív to bylo jinak (dost pamatuju;)) a docela mě děsí, kam to může až dojít...:(
 

Angedev

Velmistr písma
A nebylo by dobré dát hráčům o tom pozastavení příkazů vědět? :) Možná jsem něco přehlédla, i to se může stát, ale takovou informaci jsem nikde nezaznamenala... Ušetřil by se tím náš i váš drahocený čas strávený hlášením 'chyby', která je vlastně úmysl, a určitě by ubylo peprných výrazů před monitorem, proč to zase nefunguje :)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser2663

Guest
Ahoj nejen že věčně nejde chat, předevčírem jsem se chtěla podívat pře chat kdo je ze spolku přihlášený ,zadávací kod se v chatu zobrazil jako zpráva a nejde to ,nevite co s tím je nepropásla jsem nákou změnu ve fungováni chatu.
 

DeletedUser5614

Guest
Všechno je to moc hezké že to všichni vědí a že se to vrátí ale nevidím žádný údaj kdy vše opravíte nebo vrátíte, nevidět kdo je ve společenství online je naprostá blbost,je to základní informace s kterou se pracuje a dohadovat se na chatu kdo co napsal a komu to píše je dost nepříjemné,takže kdy dojde k nápravě???
 

DeletedUser5665

Guest
Všechno je to moc hezké že to všichni vědí a že se to vrátí ale nevidím žádný údaj kdy vše opravíte nebo vrátíte, nevidět kdo je ve společenství online je naprostá blbost,je to základní informace s kterou se pracuje a dohadovat se na chatu kdo co napsal a komu to píše je dost nepříjemné,takže kdy dojde k nápravě???

Co se týče toho, kdo je online... nepřijde mi to tak "horké", jak píšeš. O této funkci, jsem do tohoto příspěvku, nevěděla a nikdy jsem neměla ani nijaký problém. My se ve společenství třeba i zdravíme... což mi přijde normální a pokud je někdo online, logicky odpoví. Takže v tom ani problém nevidím.

Jen mě zaráží, že píšeš, že nevíš, kdo co píše...to napíšeš do chatu a jde jen text, bez Tvého nicku? Já s tímhle nikdy problém neměla a ani jsem nic takového ještě neviděla.
 

DeletedUser5614

Guest
Jiste až dodnes nebylo vidět jméno jen zpráva a pak jen dohadování kdo to napsal:),dnes to konečně funguje ale příkazy /who atd zase nic :)

Odstraněna zbytečná citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru