• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nechtěně smazana budova

Omi41

Kolemjdoucí
Ahoj všichni, včera jsem si nechtěně, při mazání budov 1 úrovně (dobro) smazal div na 26 úrovni. Vlastně má hra je na něm založena. Určitě nejsem první a píšu hlavně abych byl třeba jeden z posledních. Prosím o vytvoření nějakého zámku na tyto budovy, protože ztráta nejde nahradit, není to kouzelná budova nebo manufaktura!! Dá se s tím něco dělat, když ne tak prosím sdílejte jakkoliv, protože se to může stát i Vám. Tímto chci poděkovat i svému klanu "Syčaci", kde k mému překvapení se zvedla vlna solidarity. Pokud je to nevratný proces pojďme s tím něco udělat. Děkuji ¶÷)) Omi Koxo
 

pavelb

Učedník
@Omi41 - nejsi sám, já si takhle asi před půl rokem při mazání prošlé knihovny smázl místo ní propast level 30. No nadával jsem si jak špaček, ale přežil jsem to;). Od té doby mám ke knihovnám poměrně averzi a nechávám je radši ležet skladem.
 

Omi41

Kolemjdoucí
Děkuji za příspěvky. Jen Vám chci sdělit, že jsem šel jinou cestou. Dnes jsem si vymazal "omylem" další div. Moje hra není tak důležitá, kdybych dosáhl svého, kolik by bylo ukřivdenych!? Jen bojuji za to ať se nahoře zamyslí a třeba ten zámek do hry zakomponuji. Kolik lidí už přišlo o cennou budovu a kde je nějaké řešení.Čím víc lidí se postaví ať už za tuhle nebo jinou věc máme šanci si tvořit hru podle sebe.
 
Nahoru