• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

neaktivní velitel

Alliin

Kolemjdoucí
Prosím, jak to funguje s neaktivními hráči? Smaže se jejich účet po nějaké době? Jestli ano, po jaké? A jak to funguje u neaktivního velitele Společenství?
 

Lovec Krys

Legenda
V případě vašeho velitele - nesmaže - je již u trpaslíků a mažou se jen neaktivní města v I. a II. kapitole.
Jediné, co můžete udělat, je si založit společenství nové nebo přestoupit do jiného.
 

DeletedUser4409

Guest
Souhlasím s Emblou. Napište na herní podporu a oni funkci velitele převedou na někoho jiného. 100% ověřeno. Již jsem to kdysi taky takhle řešil.
 

Alliin

Kolemjdoucí
Moc děkuji oběma. Ještě jsem zkusila napsat zprávu přímo jí, jestli se náhodou nepřijde kouknout do Elvenaru. Počkáme tak 14 dní, pak to zkusíme řešit přes podporu, no a když nic z toho nevyjde, založíme nové společenství.
Já myslela, že hra nějak automaticky maže nehrající hráče, že to nějak souvisí i s občasným přemístěním hráčů na jiné místo na mapě...
 

Lovec Krys

Legenda
@Alliin Hra neaktivní města maže - ale jenom v prvních 2 kapitolách, pokud si nekoupili diamanty. Kousek od sebe mám pár měst, která nehrají už nejméně 2 roky.
Funkce přesunů se teď nedávno na betě upravovala, ale myslím, že ji ještě nemáme nasazenou.
 

Alliin

Kolemjdoucí
Aha. Tak to není moc vychytané. Taky mám kolem sebe spoustu neaktivních měst, ale občas se něco změní, tak jsem právě myslela, že Inno ty neaktivní vymaže a jejich místo pak získá nějaký nový hráč.
 

DeletedUser4941

Guest
Souhlasím s Emblou. Napište na herní podporu a oni funkci velitele převedou na někoho jiného. 100% ověřeno. Již jsem to kdysi taky takhle řešil.
Nepomůžou, jsem jediná co z našeho Společenství hraje, co zbyla. Psala jsem na podporu a odepsali, že mám odejít, nebo založit nové. Takže ikdyž tvrdí že to vyřeší, tak neřeší nic.
 

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Ahoj, pokud je neaktivní velitel, tak vycházíme vstříc. V tvém případě jsou neaktivní všichni a je tak mnohem lepší spolek opustit a najít si jiný aktivnější. ;)
 

DeletedUser4941

Guest
Nechci opouštět Společenství, mám k němu citovou vazbu. Asi, budu jedinou živou duší ve Společenství mrtvých duší.

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Angedev

Velmistr písma
Že jsem tak smělá... K čemu konkrétně tam máš citovou vazbu? Hráči už tam nejsou a předpokládám, že bys je tedy jako velitel vyhodila. Název a znak? Můžeš použít to samé u nového spolku, jen třeba k názvu přidáš nějaký speciální znak. Jinak mě opravdu nic nenapadá...
 

DeletedUser4941

Guest
Do našeho společenství jsem investovala svůj čas, aby bylo na tom místě v žebříčku co je. Několik stovek hodin, hraní po nocích..... Když založím jiné, tak bude na nule. Do jiného nechci. Vůbec se mi nelíbí být trestaná za to, že se jiní rozhodli nehrát. To snad nemusí být takový problém po roce či dvou nečinnosti odebrat hráče ze společenství. Tak třeba v budoucnosti dojde ze strany pravidel a podpory k nějakým změnám, aby ti co na to kašlou nebrzdili ty co chtějí hrát.
 

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Předpokládejme, že se staneš velitelem a následně všechny nehrající hráče vyhodíš, abys moha přivést do spolku nové hráče. Spolek spadne s body v žebříčku, to snad víš. ;)
 

Angedev

Velmistr písma
Musím souhlasit s Emblou. Body společenství jsou součtem bodů hráčů (+ něco málo z DS, ale to jen pro ty nejlepší spolky), takže v tomto tě starý spolek spíš znevýhodňuje.
 

Lovec Krys

Legenda
@Dandark Vaše společenství má tolik bodů jako součet bodů vašich členů, nemáte žádný bod navíc, tudíž tím, že si založíš nové nebo se přidáš k aktivnějšímu jen získáš.
Ale pokud preferuješ zůstat ve spolku plném mrtvol, je to tvá volba. Při aktivním hraní budeš mít stejně za pár měsíců více bodů než zbytek společenství dohromady.

@Embla Pokud bude trvat na svém, tak jí to prostě změňte, a bude to.
 

Slniecko

Znalec fóra
Tak si založ nový spolek, stejný název, budeš tam velitelka, tedy budeš pánem. Rozpošleš pozvánky aktivním členum a budeš budovat nový spolek - tvoje body pujdou s tebou a pak, jakého hráče prijmeš, tak všechny jeho nahrané body jdou automaticky do bodu společenství.. :) Jinak, vážne nemá smysl zustavat ve spolku, kde nikdo nehraje.. I kdyby jsi tam byla velitelkou,tak co udeláš s temi členmí, kterí stejne nehrajou? Když je vyhodíš, tak prijdeš o jejich body.. Když je tam necháš, tak od nich už nezískaš další body, nakolik nehrajou..
 
Nahoru