• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Opraveno Neúměrný počet obyvatel potřebných pro vylepšení budov

milda0007

Pokročilý žák
Přeji pěkný den :)

Dne 18.1.2017 jsem zjistil že ve hře při vylepšení budovy Manufaktura na prkna z úr. 9 na úr. 10 na vyzkoumání je požadováno 418 obyvatel což mi přijde neúměrně moc. Na Wiki jsem našel, že na úr. budovy 10 Manufaktury na prkna by mělo být požadováno jen 218 obyvatel. V nové verzi hry vytvořené v lednu se o zvýšení počtu obyvatel potřebných při vylepšování budov nikde nic nepíše.
Stejné je to i u dalších budov kde počet obyvatel při zvýšení budov neodpovídá údajům uvedených ve Wiki a je dle mého názoru neúměrně vysoký.
Kasárny vylepšení z úr. 9 na úr. 10 dle Wiki uváděno při vylepšení požadavek 153 obyvatel nyní požadavek 283 obyvatel.
Dílna vylepšení z úr. 9 na úr. 10 dle Wiki uváděno při vylepšení požadavek 19 obyvatel nyní požadavek 136 obyvatel.
Jestli se toto zvýšení obyvatel potřebných pro výzkum týká i jiných budov jsem nezjistil v mém městě se jedná jen o tyto budovy, které mám postavené.

Děkuji za odopověď milda 0007.
 

milda0007

Pokročilý žák
Děkuji za opravu již je vše v pořádku a počet obyvatel potřebných pro rozšíření budovy odpovídá nevím jestli byla chyba jen u mně nebo i u dalších hráčů.
 
Nahoru