• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Soutěž Nataly111

nataly111

Velmistr písma
Můj kamarád Mario, který tu soutěžil o několik let dříve mě sem poslal, abych se představil.:D

Tak tedy, jmenuji se Marcus a jsem velice záludný. Měl jsem přinést nějaké to vajíčko pro elfy. Tak tedy přejou si volské, natvrdo nebo prostě přímo čerstvě snesené od slepičky?
Jo a také říkal něco o tom, že ho mám jako darovat zdejším elfům. Sice jsem nepochopil, co s ním budou dělat. Ale budiž, jsou vaše všechny tři. :p

IMG_20200414_1333251.jpg
 

Deleted User - 500563

Guest
Aby tento výtvor mohl být zařazen do soutěže, musí splňovat určité podmínky, jinak se stává neplatným.

Vytvořte velikonoční kraslici s motivem Elvenaru

Ještě máš čas pozměnit svůj výtvor, jinak nebude zařazen do soutěže. :)
 

nataly111

Velmistr písma
Snažila sem se, ale bohužel dokončit kraslici s tématem Elvenaru nestihnu :). Tak vám musí stačit jen Marcus.:p
A jinak chápu, že to odporuje s podmínkami soutěže. Nezbývá mi nic jiného než se vzdát.

Přeju krásné rozhodování, protože kraslice které jsem tu viděla jsou moc krásné a já sama bych to nechtěla rozhodovat. :D
 
Nahoru