• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Návrh upravy vybírání odměn při dobrodružství společenství

WinterPhoenix

Znalec fóra
Já taktéž s návhem souhlasím. Je to super nápad. @Smil Flek z Nohavic tady nejde ani tak o zjednodušení, ale o ušetření zdrojů. @Mescal To jsi měl ještě štěstí. Mě se stalo že mi chyběl jeden opar a po přetočení jsem měl nejmenší za 9. To je to oč tu jde. Takhle člověk musí zbytečně čekat místo aby se posunul. Já tehdy musel po třetí točce obětovat šest oparů. Poněvadž když během tří toček nedojde nic takhle malého dost to zdržuje.
 

Tinuviel

Pozorovatel
Nemohu jinak než že plně podporuji.

A mě by se ještě líbila menší úprava odměn: požehnání mincí a zásob, na skladě mi hnije poměrně slušná hromádka 100% mincí, protože ta se prostě nevyplatí používat, aniž by mě poměrně dost mincí nepropadlo. Narozdíl od zásob, které lze využít téměř do posledního kousku, tak u mincí tomu tak není. Takže za mě by stačilo udělat jen to, že namísto 100% požehnání, by dávali 2x50%.
 
Naposledy upraveno:

GorGlin

Veterán
Já to nikdy moc nestudoval, ale pokud to chápu správně, tak předané návrhy jsou označené "Předáno"
Takže zatím máš jen spoustu fanoušků.
 

LucyLoo

Pozorovatel
Super nápad ,který jsem hledala. Kdybych nenašla ,tak ho navrhnu. Je to opravdu nekonečné klikání a dávání pozor při vybírání,když je dobrodružství. Jsem pro
 
Nahoru