• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Duplikát Nástěnka společenství

DeletedUser1690

Guest
Ahoj, nevím jestli to ocení i ostatní hráči, ale napadlo mě a docela mi to i chybí je zrealizovat "nástěnku společenství" nebo něco podobného.

Jednalo by se o něco, kam lze přidat například pravidla nebo různá oznámení, které uvidí pouze členové společnosti.
Kliklo by se na určitou ikonu a zobrazila by se nástěnka s připíchnutým příspěvkem od velitele či jeho zástupce. Tam by pak mohla být pravidla, kdo má jaké divy, kdo má jaké bonusové suroviny nebo nějaké aktuální oznámení.
Myslím si, že by to bylo dobré vzhledem k tomu, že přehled společenství mi přijde spíše jako místo, pro charakteristiku společenství a nalákání zájemců o vstup, případně informaci, zda společenství ještě přijímá nové členy. Ale aby se tam psalo, že hráč xxx má bonusové suroviny prkna, křišťál a elixír nebo že se primárně motivuje kultura, pokud není napsáno jinak. To tam podle mě úplně nepatří.
Myslím si, že by to prospělo celkově společenství, hráčům, zjednodušilo by to spoustu věcí. Mohly by tam být i rady a tipy k bojům a turnajům, což by pomohlo novým hráčům, kteří nejsou ve hře ještě tak zběhlí.
 

Aarwen

Pokročilý žák
Proč ne když příjímám nové členy tak jim vždycky píšu úvodku zprávu aby každý věděl jak to u nás chodí takhle by si to každej přečetl a nemusim to řešit.Proč ne.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser1148

Guest
Také jsem pro.....dělám to jako Aarwen a píšu také uvítačku. Toto by bylo super a nemusela bych každému novému hráči dlouze popisovat ,jak to u nás chodí a co a jak.
 
Nahoru