• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Neaktuální Nápady na změny

Garfais

Guest
Ahoj,
tak mě napadlo, že jak většina z nás má problémy s neaktivními sousedy, kteří se jen zaregistrují hrají 2 dny a přestávají. Tak mě napadlo jestli by nešlo založit zkušební herní svět do kterého by se umisťovali všichni noví hráči a z něj po dosažení určitého skore by se přesunuli do oficiálního světa. Tím bychom v našem světě měli více aktivních lidí na motivace a obchod s nimi. :)
A navíc bych přivítal nové opakovatelné úkoly, třeba něco s motivacemi apod.

S pozdravem a přáním hezkých svátků Garfais
 

DeletedUser1036

Guest
Chtel bych hru vylepsit tim,ze bude mozno na chvili dat budovu do skladu na usporadani budov na pozemcich.....duvod je malo mista
 

iDavis

Legenda
Kvôli tomuto vytvárať ďalší svet mi príde dosť zbytočné, skôr by som bol za nejaké odstránenie účtu alebo aspoň jeho deaktiváciu po určitej dobe neaktivity.
 

Garfais

Guest
To skladování na chvíli by bylo fajn často se stává, že musím na chvíli něco smazat, kdyby šlo alespoň tržiště prodat na chvíli bylo by fajn. :)
A to promazávání tady je, ale po dlouhé době a než k tomu dojde je to třeba měsíc a stejně zase dostaneš 95%hráčů co to zapnou a už se nevrátí = jsi ve stejné situaci, ale druhý svět kde by byli lidi do nějakého limitu a pak přešli už vydrží hrát déle. Pomohlo by jedině, že by se svět vždycky promazal a zmenšil aby ses dostal k aktivním lidem.
 

DeletedUser1086

Guest
Mě docela dost zaujal ten nápad se skladováním. Taky mě občas štve, jak musím budovy složitě přemisťovat, abych si v nich udělal pořádek. Chtělo by to třeba ten systém, že je možnost všechny budovy rozmístit jako od začátku. A ti neaktivní hráči jsou taky občas na obtíž, ale není to tak strašné.
 

Zharthuru

Mistr slova
Mě to přijde trochu zbytečné , hlavní budova mi na začátku šla rychle nahoru tak že jsem měl na materiál dost místa . Kdyby jsem se chtěl víc družit se hráči budu hrát jinou hru , např. LOL nebo jinou bojovku .
 

DeletedUser1125

Guest
Ahojky , já souhlasím s vytvořením skladu a to nejen na budovy , ale i na dekorace. Dále vidím, jako velký nedostatek této hry, že nelze otáčet s budovami a ani s dekoracemi , že je jen jedna poloha na stavbu , hru to velmi omezuje a brzdí. Také je vše časově moc náročné , chtěla bych hru hrát intenzivněji, trávit hraním více času, momentálně mi stač í, když hru navštívím jednou za dva dny a to je škoda, hra mne jinak moc baví. Napadá mne toho mnohem víc , není to z mé hlavy hraji jinou on-lina hru , kterou nebudu jmenovat a tam je toho dost pro inspiraci , aby tato bezva hra byla ještě zábavnější.
mamuse
 

Deleted User - 42211

Guest
Dále vidím, jako velký nedostatek této hry, že nelze otáčet s budovami a ani s dekoracemi
Otáčení budov mi ze začátku taky vadilo, ale teď už mě to neobtěžuje, je potřeba si vše promyslet dřív, než uděláš tah, takže to pak není jen tak bezmyšlenkový :)

momentálně mi stač í, když hru navštívím jednou za dva dny a to je škoda, hra mne jinak moc baví.
Toto nechápu. Proč navštěvuješ hru jednou za 2 dny? Získávání surovin je třeba co 3 hodiny, zisk zboží dokonce po 5 minutách a čím zvolíš kratší interval výroby, tím víc daného produktu dostaneš :) Nejvíce času zabírá zlepšování budov, ale nejsi ještě na tak vysoké úrovni, aby ti to zabíralo celé dny...
 

Vlnik

Guest
Ono vytvoření nového světa je už trošku přehnaná varianta, celkem by stačilo hráče na začátku vůbec na žádnou mapu neumisťovat dokud to pro jejich další postup nebude potřeba. Na to, aby si postavili 2 domečky a už se nikdy neukázali, sousedy vážně nepotřebují :D
Ale než se začne cokoliv v tomto smyslu zavádět, je potřeba pořešit současný stav, protože volná místa je pořád lepší zaplnit neaktivními nováčky, u kterých se většinou dá alespoň kliknout na hlavní budovu než tam nemít vůbec nic. Takže pokud InnoGames nepřistoupí na hromadné stěhování hráčů z okrajů mapy, je každé takovéhle vylepšení minimálně do spuštění nového světa spíše na škodu.
 

DeletedUser34

Guest
no len tam by asi nastal ten problem ze hrac na okraji ma uz stanveny bonu surovin a to by sa asi musela hladat spravna konštalácia na jeho prenesenie:))
 

Vlnik

Guest
Tady je otázka, jestli je v umístění provincií nějaký systém (předpokládám, že je), jestli ano, tak by nalezení vhodného místa nemusel být zas tak velký problém, jenom to naprogramovat :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru