• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

mrzutý ork bojovník

Showstall

Pokročilý žák
V konstruktech jsem vyzkoumal technologii (mrzutý ork bojovník) a nyní se mi neobjevuje obrázek v přehledu vojáků.
Po rozkliknutí také není náhledová fotka, jen tři hvězdy.

mrzutý ork.jpg

mrzutý ork_2.jpg


Stejně tak je to i v bojích.

mrzutý ork_3.jpg
 
Naposledy upraveno:

Green Jane

Šéfkuchař
Pokud se týče Orků , tak ty se po mně chtějí najednou při prozkoumávání provincií, i když jsem ještě ve vílách . Nevím, co s tím . Provincii jsem normálně chtěla projet a nejde to . Může mi někdo poradit, co s tím ?
@Rauni :cool:
 

Prealiena

Velmistr písma
Asi jsi napřed v průzkumu provincií, orkové by měli přijít až po limitu provincií k dosažení kapitoly orků a goblinů.
Jinak asi nepomůže nic, jen omezit průzkum a čekat na orčí kapitolu a vylepšení zbrojnic.
 

Showstall

Pokročilý žák
Dneska ve věži první patro / osmý souboj při zadávání VALORIÁNSKÉ STRÁŽE, stejná chyba. Opět se nezobrazuje obrázek bojovníka.
Nevím, zda proto zakládat nové vlákno, tak to dávám sem :) .

val.jpg
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Zdravím,

@Showstall - jak psala kolegyně výše, chyba bude opravena v následující aktualizaci hry na 1.120, která ještě neproběhla (ta proběhne možná až v příštím roce). Není nutné zakládat nová vlákna, ani přidávat další obrázky stejné chyby.
 
Nahoru