• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nelze ověřit Mrzne mi hra

paulo1414

Mistr slova
Zdravim Vas. Dnes sa mi uz asi 10x stalo ze mi hra uplne zamrzla a neslo nic robit iba restart hry. A nerobi to iba mne ale aj inym hracom. Co s tym zase je? Zase nejaka nepodarena miniaktualizacia?. Robte s tym nieco je to des
 

DeletedUser3201

Guest
Teď to neberte jako útok z mé strany ale jak to funguje? Po přečtení ostatních upozornění to jde ověřovat i bez dotazníku ... Jak u koho ... A navíc to aby se tím kdokoliv takto patlal tak tá chyba musí být fakt takového rozsahu že až obtěžuje.

Problém kdy se sekne hra neboli zamrzne má řešení že se stránka znovu načte.
 

DeletedUser2116

Guest
Kdyby sis přečetl ten návod, tak Ti možná dojde, proč se to chce. Je jasné, že když se jedná o veřejně známou chybu, tak není potřeba vyplňovat (nebo, když je chyba v textu), že? Navíc tým potřebuje podrobnější informace, aby dokázal případnou chybu reprodukovat...
 

DeletedUser2429

Guest
Dneska mi dosla jedna vec, ze moje zamrzani hry na domacim pocitaci a notebooku a zamrzanim hry nekterym lidem, muze mit tu stejnou pricinu. U mne to totiz dela Avast, vicemene na pocitaci po aktualizaci Avastu se silene zpomalilo nacitani stranek a zacal zamrzat Elvenar, no nejvice pomohlo vypnout webovy stit, ale komu se to nezda muze zkusit pridat vyjimku pro Elvenar v nastaveni weboveho stitu. Tak treba to nekomu pomuze.
 

OrickJ

Znalec fóra
Pokud to někomu pomůže, já používám Mozzilu Firefox v aktuální verzi a se zamrzáním je konec.:).A to mám otevřených víc oken, včetně obou světů.A spuštěnou k tomu Operu.U Chrome mi zamrzala stránka při kliknutí na jiný svět a následně zpět.Jinak s Avastem nevím, používám Kaspersky.Je fakt, že mám 8GB RAM na notebooku, určitě to ovlivňuje též.
 

Tirhaz

Pokročilý žák
též mi to zamrzá, když mám v liště dva světy a překliknu...a Avast nemám...občas mi zamrzne i když mám jen jeden a třebas odpovím na skyp...a občas zamrzne jen tak...mám Chrom
 
Nahoru