• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Předáno Moje postřehy a nový název

  • Zakladatel vlákna DeletedUser533
  • Vytvořeno

DeletedUser533

Guest
Zdravím vás :)

tuto hru jsem začala hrát před časem. Mám jí ráda, ale všechno je strašně zdlouhavé pokud si nekoupíte krystaly.

moje postřehy, které mi vadí. Nechci a nerada bych byla otrokem hry. Ale ráda bych jí hrála pro radost, ale né že vše trvá dlouho a když něco trvá dlouho dlouho, tak pak se vám na to každej vyprdne.

1. ocenila bych prodloužení na 6 a 12 hodin. Musím také pracovat a když si to zapnu v pět večer tak by mi vyhovovalo prodloužení i třeba pak na ráno za 12 hodin :)

2. možnost zakoupit zboží za poplatek peněž. Nechápu proč si to musím jen vyrábět a né taky koupit. V normálním životě si to taky můžete koupit na trhu, tak nechápu proč ve hře ne.

3. házelo mi to chyby v bojích, tak snad se to už opravilo. Hlavně když jsem chtěla rychle někoho seknout a zmačkla myš víckrát, tak to hodilo interní chybu.

4. také bych ocenila, každý den třeba nějaký bonus, že se přihlásíte a třeba po deseti dnech, že dostanete nějaký krystaly. Krystaly jsem dostala jen 1x.

5. a ptali jste se na název nového světa, tak mě napadl ZEBRUN a nebo GORDON

ahoj všem Martina
 

DeletedUser34

Guest
ktim nazvom vieš že nebudu zarátané ak ich nenapišeš do suťaznej kolonky tu ti je to žial škoda písať
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
....a proč vlastně neudělat hru podle "mého" gusta tak, aby vyhovovala mému životu a mému volnému času? Je úplně jedno že to nepůjde skloubit s ostatními hráči, ale prostě chci mít všechno podle svého a aby to vyhovovalo hlavně mě. A ideálně, chci mít vše hned, protože se mi prostě nechce čekat až se mi postaví baráčky nebo prozkoumá provincie, natož být otrokem hry. A ještě... proč si vlastně nemůžu koupit stavitele za "poplatek peněz". Přeci to můžu v reálu udělat také. Nebo dalších xy rozšíření, přeci si můžu doopravdy taky koupit pozemek. A ještě poslední věc... někdo si založil téma pro novou soutěž, ale to mě nezajímá. Já si svůj nápad na jméno napíšu totálně jinam, prostě nezájem. Tak a teď se zblázněte! :D

Milá marťo, chápu že každému z nás něco nevyhovuje, včetně mě, ale nejde přizpůsobit hru každému. Hra je nějak nastavená/vytvořená a tak to prostě je a bude :) Je to základ principu této hry aby byla nějak "vyvážená". Prostě ber to tak jak to je, ber v úvahu možnosti které jsou a tak hraj. Stejně jako my všichni. I bez diamantů to jde, někteří hráči tu tak hrají a bez problémů. Tedy až na nějakou tu výtku vůči těm, který diamanty používají :) Samozřejmě dávat nápady na vylepšení nebo změnu je fajn a je to dobře, že hráči chtějí pomáhat zlepšovat hru, ale chce to trochu "soudnosti" a nedoufat, že se hra změní jen kvůli tomu, že zrovna "mě" se něco nehodí do krámu :) Pokud se ti nechce čekat až se dostaví domeček, pak si nejspíš zvolila špatný "žánr" hry, protože čekání (stejně tak jako klikání) je prostě základ hry. Je to jako kdybys šla na online RPG hru a vadilo ti běhání po světě.
 

DeletedUser180

Guest
Ahoj Berle (nebo Berlo ? Skloňuje se tvé jméno ?)

1. není jasné o jakém prodloužení mluvíš. Pokud jde o výrobu - čehokoliv - tak se asi shodneme. Také bych uvítal více možností.

2. toto ale ve hře existuje. Je to u obchodníka, který je v tržišti.

3. chyba by mněla být odstraněna.

4. nejsem si jistý tou odměnou v diamantech, když jsem stejně (jako všichni) musel za diamanty koupit druhého stavitele. O odměně jako takové se teda nedá moc bavit.

5. jméno nového světa napiš sem > Hledáme jméno pro nový svět! <
 

DeletedUser533

Guest
Berle nebo Berlo to je jedno :) U obchodníka jdou jen koupit prkna, mramor atd., ale třeba chleba ne. Protože třeba když chci něco postavit a chybí mi, tak to nemám kde koupit musím fakt počkat až se to vyrobí, takže bych šla ráda na trh a koupila třeba pokročilé nástroje nebo košík jídla.

A název jsem už dala správně. Díky.

GoldAngel - díky díky :) máš pravdu nejde vše zkloubit, aby to vyhovovalo všem, ale přeci jen den má 12 hodin a přeci jen výběr 3 a 9 hodin je takový nepraktický.

Jelikož máme pár internetových eshopů a jsem internetem za ty roky fakt už postižená, tak jsem zde pořád, takže se nediv, že mi pak vadí, že na vše čekám :) Kdybych chodila standardně do práce, tak by mi to asi vyhovovalo :)

Jinak hra super předtím jsem hrála Farmville 2 na fb, ale tam se pak už nic moc novýho nedělo, tak mě to přestalo bavit. Jediný co, tak jako ženská asi tápu v tom nastavení těch nepřátel, že třeba když je u někoho 122 srdíček co to znamená, ale až budu mít chvilku tak se to pokusim vyčíst.
 

CherryFlower

Guest
Ahoj Berle, pokud ti čekání vadí, tak ti asi radost neudělám... je to horší a horší a delší a delší :) Časy se prodlužují a než se něco postaví, musíš holt dělat něco jiného. Podívej se na wiki, tak si to můžeš dohledat. https://cz.wiki.elvenar.com/index.php?title=Hlavní_strana
Stejně tak tam najdeš, co znamenají ta srdíčka.
Chleba nebo košík jídla... ať vyrobíš cokoliv, vypadnou ti z toho zásoby :D Takže pokud to nepotřebuješ zrovna do úkolu, toč si dílny klidně po 5ti minutách a budeš mít zásob dostatek.
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
..., tak jsem zde pořád, takže se nediv, že mi pak vadí...

Tak nejdřív ti chybí 12ti hodinovky a přitom si těď napsala, že jsi tu pořád :) Tomu nějak nerozumím, trochu si protiřečíš. 3 a 9 hodin není možná nejideálnější, ale bohužel to tak je. Holt když třeba půjdeš pryč na 12 hodin, klikneš 9ti hodinovku. Víc ti asi poradit nemůžeme, protože jiná možnost stejně není :) Ono zase někdo, kdo pracuje třeba jen 7,5/8 hodin, to má takhle ideálně. Tam mu to na těch 9 hodin vyjde krásně Takže ono je to vážně na každém jak se mu to hodí do volnýho času nebo možností. A jak psala cherry, pokud jsi tu furt, dávej si nejkratší produkce . Manufaktury na 3 hodiny a dílny ideálně na 5 minut. Jsou to nejvýhodnější možnosti. 3x 3hodiny ti dá víc než 1x 9 hodin
 

DeletedUser533

Guest
Myslela jsem na internetu, že jsem pořád :) ve hře ne to mě vždycky zablokuje na dlouho a pak mi stojí práce, rodina.. dítě a manžel řve že má hlad a tak :)) . Ty hodiny by byly fajn fakt. 6 určitě a 12 taky. Třeba večer v osm bych dala 12 hodin a vim ze rano v osm když zasednu tak se to akorat dovaří :) .. no to jsou takovy prkotiny.

Jinak jsem Martina - chtěla jsem si poměnit nick ale to už asi nejde že.
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Tak ono tu nemusíš vysedávat hodinu :) Stačí přijít, posbírat, naklikat, vypnout a jít :) to je tak na 5 minut maximálně.
 
Nahoru