• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení Modyara

Modyara

Pokročilý žák
Ahoj,

jsem člověk na vysokoškolském studiu, hru hraji zatím tak cca měsíc. Velice mě baví, před tím jsem hrála BigFarm, ale poslední dobou toho nabalili na hráče opravdu hodně, několik akcí zároveň, nekonečné klikání a naprd odměny. Nakonec mě ta hra umořila a začala jsem se dívat po jiných alternativách a zvítězil právě Elvenar. Četla jsem tady na fóru, jak někteří lidé píšou, že Dobrodružství společenství je jenom nudné klikání, věřte, že oproti BigFarm je to nic, ale také se přikláním k názoru, že by za to mohly být alespoň lepší odměny.
Na této hře se mi líbí, že hráč může jet podle svého vlastního tempa, když prostě nebude mít čas, klikne výrobu na den nebo dva a má vystaráno. Celkově má hra volnější tempo, což je dobře.
Také velice oceňuji (byť to může někdo brát jako kravinu) vzhled jednotlivých budov, vždy když něco vylepšuji, jsem zvědavá na nový vzhled a i odměny z akcí mají pěkné animace.
Jsem zvědavá na můj další postup ve hře a zda si tato hra u mě udrží stejnou oblibu jako má teď.

Přeji příjemnou hru,
Modyara
 
Nahoru