• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Společenství Mobilní verze

DeletedUser2877

Guest
Bude možné vkládat ve společenství VB spoluhráčům ve spolku, mluvili jste o tom ze začátku min roku, a stále nic, hraji jen na mobilu a přicházím o spoustu odměn, díky.
 

DeletedUser5729

Guest
Jednoznacne PRO.Ale ac celozivotni optimista,se zpravami a vkladanim VB v appce to vidim cerne :(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6984

Guest
plně souhlasim, jelikož elvenar hraju převážne na telefonu, byla by to funkce k uvítání :rolleyes:
 

DeletedUser4149

Guest
To je pro mně jasna volba a k tomu bych ještě přidal truhly za výpomoc. Jinak div který je k truhlam určený na mobilech ztrácí význam
 

DeletedUser4336

Guest
To je strašné si vždy muset uvědomit na čem hráč hraje, zda mi může dát do divu, zda mu můžu napsat, a má šanci si přečíst zprávu, no je to silně nevyladěné teda.
 

DeletedUser3346

Guest
Já osobně už delší čas aktualizace nesledoval a ty mobilní už skoro vůbec když jsem se zajímal o prohlížečové. Ale tohle je fakt prioritní. A je vidět že místo tohoto se radši řeší kosmetické úpravy. Proto bych radil při každé aktualizaci a vytvořeném téma diskuze které tohle vkládání VB do divů neřeší pokaždé s tímto tématem dlouhodobě prudit a téma rozvádět. Je potřeba o tom pořád dokola mluvit a upozorňovat Jak zde tak i když jde o ty samé lidi z technické tak otravovat i technickou podporu s tímto tématem. Jsem PRO :)
 

DeletedUser4336

Guest
Turunen >> To mě sice taky napadlo, ale nejsem organizovaný prudič, tohle přenechám jiným.
 

DeletedUser2455

Guest
Asi to sem nepatří, ale rád bych, aby bylo možné "ODSTRANĚNÍ PARAZITŮ (1-5 VB) z vyepšování divů.
Nebo je uzamčít, jen pro klan!
 

Fjorgyn

Znalec fóra
@moribundus - místo aby jsi byl rád, že Ti někdo přispěje do divu, tak Ty je nazýváš parazity? Smutné...
Jestli jedete ve společenství výměnu VB v divech, tak těžko tito hráči mohou vzít někomu nějakou odměnu.

Ano je škoda, že vkládání VB nejde v mobilní aplikaci, tím by se ulehčila situace na dovolených, když má člověk rozjeto více "projektů" na získání run a VB v cizích Divech.
 

DeletedUser5181

Guest
Tak poraďte, jakej mobil nebo tablet na mobilní verzi. Dejme tomu tak 10-15litrů.
 

DeletedUser4336

Guest
Náhodou to právě velmi rozšiřuje možnosti hry, když jde dát VB komukoliv na mapě a klidně i po malých částech, stejně tak to mnohdy využije zapomenuté odměny, které by jinak vyletěly bez užitku. To že to ale nejde na mobilu je samozřejmě chyba.

Jarsa >> Mě beží na tři a půl roku starém mobilu, při dnešním zastarávání elektroniky už je to děděček. V té ceně by neměl být problém s RAMkou, která se mi zdá že je pro hru celkem podstatná, přesto by to bylo nejlepší zkusit, hlásili tu lidi zákysy i s dražšími founy nebo to prostě někomu na tom samém jde, jinému blbě.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru