• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Mobilní aplikace

DeletedUser306

Guest
Dobrý den. Plánujete elvenar dostupnej pro android telefony a tablety ?
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Myslím že jsem někde zahlídnul že se psalo, že aplikace je ve vývoji. Každopádně z mobilu/tabletu na elvenar můžeš. Potřebuješ jen prohlížeč, který zvládá flash. A těch je spousta, i když je fakt, že to není ideální. Ale dá se to :)
 

Sindri

Guest
Bude mít hra v budoucnu mobilní verzi? Jako má FoE? Je nějaká šance na to být přívětivější vůči Windows Phone?
Elvenar byl právě spuštěn celosvětově v prohlížeči. Momentálně své úsilí směřujeme na úspěch této verze. Hodláme rychle a neustále přidávat nový obsah pro naše hráče, zatímco udržíme kvalitu a nízký počet chyb. Což zabírá v této době všechnu naši energii. Takže co se mobilních verzí týká, nemáme nic, co bychom v této chvíli mohli oznámit.

Zdroj

Téma si taktéž dovolím přesunout do sekce otázek. ;)
 

Bragi

Guest
A nebylo by možná snažší vytvořit verzi pro mobily dokud je hra ještě takto jednoduchá, pak by to mohlo dopadnout zdlouhavým a postupným vylepšováním...
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Ač se zdá, že hra je jednoduchá, tak právě vytvořit ten základ je to nejtěžší, přidávání dalšího obsahu pak už je velmi lehké. Chápu, že mnoho lidí by mobilní aplikaci velmi ocenilo, ostatně já sám se mezi ně počítám, každopádně přístup tvůrců je jasný, snaží se mít hru co nejpropracovanější. Nejde totiž jenom o to, aby si již stávající hráči mohli zahrát mobilních zařízení, důležité též je, aby se hra prosadila i mezi hráči, kteří tuto hru zatím vůbec nehrají. :)
 

DeletedUser3666

Guest
Ahoj. Chtěl jsem si stáhnout mobilní aplikaci, ale hlásí mi to, že zařízení není kompatibilní. Mám verzi androidu 4.4.2 , ale odmítá to spolupráci. Kde může být problém ? Děkuji za odpověď.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Smím se prosím zeptat na přesnou specifikaci zařízení (resp. jméno zařízení), na kterém se snažíš aplikaci spustit?
 

DeletedUser3666

Guest
Jedná se o tablet : Xtech Tab XT070M7 7.0´´ QuardCore, 4GB, Dual SIM, 3G, GPS, BT, WiFi, Android 4CZ , verze jádra 3.4.5. , verze systému Android 4.4.2
 
Nahoru