• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Možnost prodeje Kasáren

Má být možnost prodeje Kasáren?


  • Celkový počet hlasujících
    24

DeletedUser5748

Guest
Vzhledem k tomu že se změnil systém výroby jednotek a existenci prastarých divu a budov, které dávají jednotky navrhuji umožnit prodej Kasáren stejně tak jak je to možné u Cvičiště a Táboru žoldnéřů.
 

Deleted User - 624057

Guest
Jo, nad tím jsem přemýšlel, když jsem začal hrát a chtěl jsem hrát jen jako obchodník, tedy bez vojska. Pokud by byla možnost kasárny prodat, byl bych to udělal. Pak jsem si to ale rozmyslel a s vojskem hraju, Ale prodej kasáren bych umožnil - nakonec by si je člověk mohl znovu postavit, jak je to třeba u zbrojnice.
 

Jasnost

Učedník
Souhlasím a posouvám tuhle starou konverzaci nahoru. Taky jsem to chtěla prodat a zajistila jsem, že to nejde
 

WinterPhoenix

Znalec fóra
Souhlasím s @Emhyr var Emreis II nač prodávat stačilo by mít možnost teleportu. Protože když třeba ve vílách se rozhodnu kasárna prodat a později třeba u ambasád si to rozmyslím tak budovat je od znova včetně nákladů by byla ubytečná ztráta času a hlavně mrhání cenými zdroji jež do nich člověk už narval.
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Teleportace je dobrá věc.
I v tomto případě.
Náročnost na množství potřebných jednotek ve vysokých kapitolách je značná. Proto je každá zásoba jednotek velice iluzorní.
Přesto, vzhledem k velikosti zabrané plochy, by se někdy hodilo na pár dnů nechat kasárna (cvičiště i tábor) "odpočinout" ve skladu.
 

Boobika

Pokročilý žák
on prodej ma hlavne smysl na zacatku. nez se clovek rozkouka co a jak narve do kasaren zbytecne moc velky lvl a zjisti ze si permanentne zablokoval hromadu kultury/lidi a jeste k tomu naprosto zbytecne, protze pokud se pripoji 1-2x za den a kasarna mu produkuji maso do mlynku co 4h je mu na nic :) tam by se prodej hodil.
 

Hexik

Znalec fóra
jsou hraci co proste kasarny nevyuziji (ale kdyz je staveli tak nevedeli jak jim to bude vyhovovat) protoze nebojuji nebo nepouzivaji jednotky z kasaren
takze prodej mi prijde ok kdyz vim ze to nepotrebuju aspon mi to nezabira zbytecne misto
ten teleport bych rekla ze je zbytecny luxus, kdo si potrebuje udelat misto tak si ho vzdy udela
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Zbytečný luxus...
Zbytečný luxus je ponechat si na ploše budovy, které zrovna nepotřebuji.
Zbytečný luxus ale je, poslat je rovnou do džeheny.
Zbytečný luxus je držet si budovy, které by mohly být k užitku později?
Zbytečný luxus je dělat si zásoby něčeho, co zrovna nepotřebuji?
Dalo by s pokračovat.
Co to je vlastně "zbytečný luxus" ve hře s tolika proměnnými, co tato velice zajímavá hra má?
 

Hexik

Znalec fóra
nevim no asi to proste vidim jinak osobne taky jsem asi mela obdobi kdy jsem ji chtela smazat nebo dat pryc ale proste vyuzivam ji i vojsko z ni ikdyz vim ze mam i lepsi tak porad ta produkce tam bezi dobre kdyz chci udelat misto udelam si ho nepotrebuju davat pryc budovu co pouzivam a nakonec by nam mohli dat teleporty na vse na trznici protoze kdyz nepotrebuju zrovna obchodovat tak ji npotrebuju ze jo nebo na divy a nebo na akaddemii ....
ano zbytecny luxus kdyz muzes teleportovat obytky, dilny, manufaktury, zbrojnice, kulturky a veskere eventove budovy (krom casovycch), to co nejde telpoportovat uz je celkem malo ikdyz divy mohou zabirat i dost velkou cast mesta ale to uz by bylo k jinemu tematu
 
Nahoru