• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Možnost blokace hráče obtěžujícího v poště

Istari

Pozorovatel
Ahoj, uvítala bych v poště možnost blokace či ignoru na mail od konkrétního hráče.
Pokud se Vás totiž někdo rozhodne obtěžovat poštou, pak neexistuje žádný způsob, jak se takového nežádoucího chování zbavit.
Smazat daný mail nepomůže, když dotyčný napíše, znovu se obnoví celá konverzace. A ani to není řešení, protože pak napíše
nový mail a člověk musí jeho nadávky a výsměšky snášet dál. Hráči neodepisuji, vím už dobře, že to nemá smysl.
Popravdě ale člověka po půl roce začne docela iritovat už jen přítomnost toho nicku v poště.
Opravdu bych ocenila, kdyby šlo zamezit takovému chování.
Donedávna by mě nenapadlo, že po tolika letech hry budu takovou žádost psát a samotné je mi to líto.
 

voyager-1

Velmistr písma
ahoj, když u něj klikneš na nahlásit, dojde i k blokaci. (červený vykřičník pod jeho portrétem ve zprávě)
 

Mescal

Znalec fóra
@Istari jestli Tě někdo skutečně nějak obtěžuje (v chatu nebo v poště) je třeba to nahlásit na herní podpoře. Stačí udělat screenshot toho textu, který považujete za obtěžující a přiložit jej k tiketu.
 

annaj

Pozorovatel
Údajně by mělo stačit kliknout na ten vykřičník a podpora hry by měla přezkoumat komunikaci. Taky to tak mám, ale výsledek přezkoumání jsem se nedozvěděl. Takže lepší bude podat ticket
 
Naposledy upraveno moderátorem:

voyager-1

Velmistr písma
tak ten vykřičník svým způsobem nahrazuje tiket, tam můžeš problém napsat, pravda, screeny se hodí. A výsledek nahlášení se nikdy nedozvíš ať to uděláš jakkoliv.
 

annaj

Pozorovatel
Vykřičník nenahrazuje ticket.Tam se nic popsat nedá. Je to jen pokyn k přezkoumání komunikace bez zpětné odezvy a k blokaci komunikace
 

voyager-1

Velmistr písma
já to ještě nepoužil, zpětná odezva tam možná není, ale když na vykřičník kliknu, vyskočí textový pole kde mám k dispozici 200 znaků
 
Nahoru