• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nelze ověřit Miznúce vyobrazenie divov na pozadí mesta

DeletedUser1268

Guest
Verze hry: v1.49.2-(b47f61ae8) (2018-03-08 9:08)
Prohlížeč a jeho verze: Chrome Verzia 64.0.3282.186
Verze Flash Playeru: 29.0.0.113
Operační systém: Windows 7 Home premium
Rozlišení obrazovky: 1920 x 1200
Herní svět: Arendyll

Výskyt chyby na stupnici od 1 do 5: 4/5

Detailní popis chyby:
Na pozadí mesta je hora, na ktorej sú vyzobrazené niektoré divy, ktoré mám v svojom meste postavené. Tieto divy vo vyzobrazení náhodne miznú. Niekedy tam nevidno žiaden, niekedy vidno dva, niekedy jeden, je to náhodné.

Kroky, které vedou k chybě:
1. Chyba sa väčšinou pri prihlásení do hry.
2. Po akomkoľvek prekliku či už na výskum, alebo mapu a spätnom návrate sa obyčajne už zobrazuje všetko v poriadku.


Screen (obrázek) chyby:
Prikladám obrázky na ilustráciu chyby.. už sa mi stalo, že bola zobrazená len veža prosperity, ale to sa mi teraz navodiť nepodarilo, takže k tejto možnosti screen nemám. Každopádne prikladám verziu s prázdnym mestom, s čiastočne zobrazeným, aj plne zobrazeným.
 

Přílohy

  • uplne prazdne.jpg
    uplne prazdne.jpg
    369,1 KB · Zobrazení: 69
  • uplne plne.jpg
    uplne plne.jpg
    341,2 KB · Zobrazení: 65
  • niektore 1.jpg
    niektore 1.jpg
    359,8 KB · Zobrazení: 67

DeletedUser4336

Guest
U mě nikdy nic nemizelo, ale dřív se mi stávalo, že se divy zobrazovaly v cizích městech, i když div nebyl vůbec přítomný, patrně se nějak špatně vyhodnotila podmínka, kdy se div u města zobrazuje a zobrazoval se mi tam můj kříšťálový maják. Ale bylo to jen někdy, tak každý druhý den u někoho, ale já dřív kvůli prachům procházel řadu měst kolem sebe, dnes už jen některé, kteří vrací motivaci, takže už jsem si toho dlouho nevšiml, možná už to nedělá. Tenkrát jsem se chtěl nejednou zeptat tu na fóru, zda není něco ještě nějak dál propojené, ale spíš jsem to bral jako chybu.
 

DeletedUser1268

Guest
ja už som premazávala niekoľko krát, ale chyba sa objavuje stále. A rovnaký problém mám ako v práci na PC, tak doma na notebooku.
 

DeletedUser4336

Guest
Tak se mi opět stalo to co jsem popisoval. U souseda, který má jen zlatou propast, jehly bouře a hlubinu nekonečna se mi zobrazil u mostu kláštěr bojových mnichů a křišťálový maják, který jinak ve městě nemá, mám je já. Teď když to opět otevřu, tak už to tam není. Takže předpokládám, že se jedná asi o chybu. Vím že je to jiné téma, ale je to dost podobné, třeba je to stejný zakopaný psék. Kdyby něco, uložil jsem si i obrázek, jen bych nerad zakládal zbytečné téma o stejné chybě.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru