• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení misasafa

  • Zakladatel vlákna DeletedUser192
  • Vytvořeno

DeletedUser192

Guest
Ahojky lidi,tak ja jsem Míša a jsem žena,věk....no tak akorát:))Tady hraji chvilku a zdá se to jako pěkná hra,hraji jeste na FoE a to na všech světech.Ale omezuji to...konečne jsem našla práci(Karlovarsko) a tak hry musí stranou,aspon trošku:)) tak to jsem já,pěkny den:)
 

DeletedUser61

Guest
Ahoj. Vítej mezi námi. :) Za pracující musí říct, že se to stíhat dá. :D Nebo lépe řečeno to budeš muset stíhat. Jinak budeš mít absťák.:D
 

DeletedUser6

Guest
Vítej na fóru Míšo. Doufám, že zde vydržíš dlouhá léta a budeš častým návštěvníkem fóra. :)
Pořádáme nějaké soutěže. Nyní můžeš ohodnotit díla z minulé soutěže a brzy se zapojit do nové, o které určitě dámě vědět ve hře.
Budeme velmi rádi za jakýkoliv nápad na vylepšení hry. Napadá tě něco? o_O Také se může stát, že si s něčím nebudeš vědět rady - zeptej se zde ;). V krčmě probíhá také spousta diskuzí a her, do kterých se můžeš zapojit. Těšíme se na tvé další příspěvky :cool:
 

DeletedUser34

Guest
ahoj Miško nech sa ti u nás dobre číta a máš len prima zážitky z hry :D
 

DeletedUser76

Guest
Vítám Tě zde ženo s věkem tak akorát, to už jsme dvě :D.
Já si to od dosažení 40 jar počítat směrem dolů, takže až mne navštíví zubatice budu opět batole;).
S prací se to nesmí přehánět, tady je lepší zábava:D.
 
Nahoru