• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Hlasování o vítězi

  • Zakladatel vlákna DeletedUser6
  • Vytvořeno

DeletedUser6

Guest
Vážení elfové a lidé,

zúčastněte se prosím hlasování o vítězi této soutěže.
Vyberte ze všech děl 3, která jsou dle vás nejlepší!

Soutěžní díla:
Všem hlasujícím i soutěžícím děkujeme. O vítězích soutěže rozhodne, s ohlédnutím na vaše hodnocení, Elvenar tým.

S přátelským pozdravem
Elvenar tým
 

DeletedUser34

Guest
podľa obrázkov a aj funkcii danej jednotky oba aspekty sú brané do úvahy :)

Flavici, kozodoj, Gilders
 

Anubis

Guest
vzhledem k tomu,ze by to mela byt postava do hry tak je u me vitez Creeperlicious tesne pred Iravaru
pokud by s hodnotila jen kresba tak Flavici a v zavesu Iravaru , Woody69 a Seiryuu
pokud design tak Creeperlicious a za nim lehce zaostava Kozodoj
a pokud vtipnost co rozhodne pobavilo tak Sonea a jeji vitr z kvetinace a protokol s jeho jamajcanem na trave
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Anubis

Guest
byl sem pozadan at uvedu konkretne 3 osoby,myslel jsem si ze je to tedy dost jasne napsano (i kdyz sem uvedl jen dva,protoze treti misto bylo pro me velmi tezke vybrat ),ale tedy dobra uvedu 3.ktere by se nejvice hodily do hry jako jednotky
1 Creeperlicious
2 Iravaru
3 Linergie
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Linergie

Guest
Je tak těžké rozhodnout, která tři díla vybrat... :-( Všichni jsme se moc a moc snažili a není fér odměnit jen tři... :-(
Ale je to tak... Proto volím:
woody69 a Creeperlicious a Flavici (né nutně v tomto pořadí :p)
 

DeletedUser112

Guest
Poradie nebrať do úvahy: protokol (cena za praktickú fantáziu, t.j. z mála niečo, čo sa dá nazvať dielom), kozodoj (favorit), Gildres (myslím, že jednotka s podobnými schopnosťami-liečenia tu nebola)
 

DeletedUser76

Guest
Zdravím , tedy nic ve zlém myšleno ale já mám zde pocit ,že zde hodnotíme obraz jakož to umělecké dílo. Ale v soutěži se nejednalo o to kdo zde vyšvihne nejkrásnější obraz nýbrž o nejlepší vojenskou jednotku.
Možná,že to stojí za nové přehodnocení nás všech;)
 

DeletedUser115

Guest
kozodoj bitevní šnek zní supr a jeho vlastnosti jsou také fajn
flavici pěkná kresba a ještě lepší parametry
kapitanhonza zajímaví příběh a zajímavější vlastnosti akorát by se museli v konečném výsledku upravit jelikož ve hře se nestřídá denní doba
 

DeletedUser76

Guest
Ráda bych zde touto cestou poděkovala našemu skvělému Elvenar týmu a Všem hráčům , kteří ocenili můj příspěvek v této soutěži a já tak dosáhla díky jim krásného třetího místa:).

A teď trochu uvolněně , juchu, juchu,jupí , mám velikou radost bando :D.
 

DeletedUser126

Guest
Jé, tak to mám radost, hodně mi to teď po ránu pomohlo (poopiční stav, před sebou cestu do práce; aspoň nějaká pozitivní zpráva). Včera jsem se ke hře skoro nedostal a fórum jsem nečetl.
 
Nahoru