• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nelze ověřit Matoucí kurzor v boji

DeletedUser467

Guest
Verze hry: 0.27.1721-13c198f-(master)
Herní svět: Arendyll
Prohlížeč a jeho verze: Google Chrome - verze 46.0.2490.80 m
Verze Flash Playeru: Nejnovější
Operační systém: Windows 7 64bit
Rozlišení obrazovky: 1366 x 768
Jméno (vaše přezdívka ve hře) účtu: Thespia
Herní rasa: Elfové
Aktivovaná hardwarová akcelerace: Ano

Jak častý je výskyt chyby (jak často se opakuje): Problém je trvalý

Současný stav:
Matoucí kurzor v boji, viz screen. Sjedu ze své jednotky dolů na nepřátelského psa, jsem na něm, v jeho políčku. Stále se mi tam ale drží "konec tahu". Je potřeba s myší ještě pohnout, aby to přeskočilo na "útok". Díky tomu se dá snadno překliknout a místo útoku ukončit tah, aniž by člověk chtěl. Myslím, že tohle dělá problém i při útoku, pokud útočíte a máte dvě jednotky vedle sebe, můžete tak zaútočit na tu, na kterou jste nechtěli. Osobně to odkoukané nemám, ale znám lidi, co si stěžovali, že jim to zaútočilo na jinou jednotku než chtěli a důvodem bude zřejmě právě tady ten problém s kurzorem.

Očekávaný stav:
Kurzor zpřesnit, popř. tuto možnost "konec tahu" oddělat a nechat ji jen dole v panelu akcí. Vzhledem ale k tomu, že tam bude problém i při útoku, tak fakt raději zpřesnit :)

Screen (obrázek) chyby:
IMG_20151030_224553.jpg
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
já jen ještě doplním, že jsem to trochu "vysvětlil" tady (poslední příspěvek) a že to snad i může pomoct při opravě.
 
Nahoru