• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Není chyba Mapa výzkumu - cesta k prastarým divům.

PenyMarket

Znalec fóra
Jsem u víl a když si prohlížím mapu výzkumu nabízí se mi možnost dostat se k prastarým divům horní cestou, protože spodek (domov a hřiště, zelená ulice a vylepšení včelích jezdců s okýnkem na divy spojené nejsou.
Všechny výše jmenované výzkumy jsou mi k ničemu, takže bych je ani nezkoumal, ale nemůže se stát to, že až se posunu do nové etapy a zbourám všechny ty mýtiny a továrny, příjde aktualizace která spojí jezdce s divy a mě potom výzkum nepustí dál (tak jak to je nyní při vkládání nových jednotek) a já budu muset stavět znovu mýtiny a továrny?
 

Magni

Guest
Zdravíčko :) Jak jistě víte, hlavní linie úkolů provází průběžně téměř celým výzkumem (nebo konkrétními "body"). Není tedy vyloučené, že Vás třeba nezavede právě i sem ;) Nechci prozrazovat konkrétní úkoly nebo jak to přesně je, ne každému by to mohlo být příjemné (v tom smyslu, že bych tu vše prozradil). Ale myslím, že pokud jste u víl, nechejte se překvapit, jak to vlastně tedy bude. Do této části Váš čeká ještě celkem dlouhá cesta a třeba Vás ta myšlenka, jak to vlastně, potáhne dál a dál :)

Každopádně, abych odpověděl konkrétně na smysl tohoto tématu - o chybu se nejedná, je to tak správně. Samozřejmě nevíme, jestli nějaké úpravy ještě v budoucnu nebudou, proto nemohu říct, že takhle to bude navždy nebo ujistit, že se to nikdy nezmění. V předchozích kapitolách, kdy se přidávaly divy dodatečně ke konkrétní kapitole, bylo vždy hned jasně dané, že ze všech větví šel postup přímo do výzkumu divů. Pokud je tedy od začátku pouze jedna cesta, dalo by se předpokládat, že to tak již bude. Jinak by například ty další 2 byly spojené již teď . Jsem si ale jistý, že pokud se bude chystat změna, určitě budou hráči včas upozorněni :)
 

PenyMarket

Znalec fóra
Omlouvám se trochu jsem si popletl ty etapový potvory, protože správně jsem u lesních elfů a proto mě taky ta cesta zajímala. :)
 

PenyMarket

Znalec fóra
Každopádně, abych odpověděl konkrétně na smysl tohoto tématu - o chybu se nejedná, je to tak správně. Samozřejmě nevíme, jestli nějaké úpravy ještě v budoucnu nebudou, proto nemohu říct, že takhle to bude navždy nebo ujistit, že se to nikdy nezmění. V předchozích kapitolách, kdy se přidávaly divy dodatečně ke konkrétní kapitole, bylo vždy hned jasně dané, že ze všech větví šel postup přímo do výzkumu divů. Pokud je tedy od začátku pouze jedna cesta, dalo by se předpokládat, že to tak již bude. Jinak by například ty další 2 byly spojené již teď . Jsem si ale jistý, že pokud se bude chystat změna, určitě budou hráči včas upozorněni :)
Tak to přeci jen byla chyba, protože po poslední aktualizaci už mě to k prastarým divům pustí jen když vyzkoumám obě cesty :)
 

Magni

Guest
Nenazval bych to chybou. V tu chvíli to bylo správně a mělo to tak být :) Jak jsem již psal, bohužel vás nemůžeme ujistit, že se to nikdy nezmění a zrovna v tomto případě se to skutečně změnilo. Na potvoru :) :) Každopádně ano, nyní je to skutečně jinak, než jsem psal a změna proběhla.
 
Nahoru