• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Předáno Mapa - lepší rozhled

  • Zakladatel vlákna CherryFlower
  • Vytvořeno

CherryFlower

Guest
S verzí 0.28 se stala možnost zoomování v mapě aktuálnější. Ten průhled přes zamlžené okno je opravdu nepříjemný. Zrychlené načítání se stejně nekoná a vidět je daleko méně.

Návrh... vrátit celý pohled na mapu a přidat možnost zoomu, aby byl vidět větší kus mapy najednou.

Když se rozhoduji, kde odkliknout průzkum, kde mám větší resty v provinciích, větší rozhled by se mi hodil.
Takhle to objíždím kolem dokola jak pod lupou... A když si to zazoomuju v chromu, zmenší se mi pak i případný následný boj, takže musím zase klikat, aby se to vrátilo do velikosti normální.
Myslím, že tento návrh by uvítalo více hráčů.
 

DeletedUser418

Guest

S verzí 0.28 se stala možnost zoomování v mapě aktuálnější. Ten průhled přes zamlžené okno je opravdu nepříjemný. Zrychlené načítání se stejně nekoná a vidět je daleko méně.

Návrh... vrátit celý pohled na mapu a přidat možnost zoomu, aby byl vidět větší kus mapy najednou.

Když se rozhoduji, kde odkliknout průzkum, kde mám větší resty v provinciích, větší rozhled by se mi hodil.
Takhle to objíždím kolem dokola jak pod lupou... A když si to zazoomuju v chromu, zmenší se mi pak i případný následný boj, takže musím zase klikat, aby se to vrátilo do velikosti normální.
Myslím, že tento návrh by uvítalo více hráčů.


Ano, také se přimlouvám za tento návrh. Je to opravdu nepřehledné a zoom mapy by hodně pomohl.
 

DeletedUser180

Guest
Mně to nějak zásadně nevadí. Sice je to vláštní změna, ale není to nic tak hrozného abych si kvůli tomu trhal vlasy z hlavy.
Pokud to vrátí zpět, tak fajn. Pokud to nechají tak jak to je, vadit mi to nebude.
 

DeletedUser76

Guest
Zdravím,také žádám o navrácení mapy zpět na původní verzi.

Důvody :
velice špatně se orientuji mapa je nepřehledná
opar mlhy je dosti nepříjemný
mám rozdělané provincie ,které hledám a ztrácím se
provincie vybírám dle sumy peněz , nepamatuji si místo a trvá poměrně dlouho než celou mapu projdu a opět se ztrácím
mám objeveno přes 160 sousedů,které motivuji , brala jsem je v řadách,teď teda vůbec nevím,víc mne to obtěžuje
Celkový dojem velice nepříjemný,nepraktický,nepřehledný.
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Ono kdyby se umožnil zoom na mapě, tak by ty okraje v podobě mlhy mohly i zůstat. Tam by to bylo kompenzované tím zoomem. Ale takhle je to opravdu na prd :)

...ale nápad jako takový není špatný. Po grafický stránce to vypadá opravdu dobře :) Jakoby mapa na papíru... hm, škoda. Doladit zoomem a bude to parádní :)
 

DeletedUser76

Guest
A nebo jak píše Zlatý Anděl :) ,nebazíruji na tom aby mlha zmizela.
Nehodnotím grafiku ,ale praktičnost ve hře.
Proti grafice nic nemám ;)
 

CherryFlower

Guest
No já nevím, proč zmenšovat prostor, abych pak musela o to víc zmenšovat políčka, abych vůbec něco viděla...
 

DeletedUser34

Guest
no ešte tak keby to dali do 3D priestoru že by sme najiždeli k horizontu :) mate pravdu je to na prt nakoľko to je neustale hľadanie po celej mapke ja som mal niekde odomknutu provinciu a hladal som ju niekoľko minut kym som ju naśiel
 

DeletedUser76

Guest
Dobré ráno ,
jen doplním informace .
Doma máme dva počítače.
Já mám starý notebook , takovou starou vránu ,kde převážně hraji Elvenar, ale jsem schopna pouze již jen sbírat,stavět a psát na fórum.
Procesor zkrátka nestíhá :D teda myslím,že je to on.
Co jsem psala výš ohledně mapy se týká mého notebooku.
Ovšem právě,že nestíhá ,chodím motivovat ráno všechny sousedy a hráče(pak je totiž stále obsazen) na počítač mládenců
co ho mají vymydlený skrze hry.
Jak mi bylo řečeno dobrý střeva ,mládenci taky :D:D
Mají samozřejmě lepší monitor.
K mému velkému překvapení ( a to jsem se ráno bála) absolutně v pohodě ,vše jsem viděla, neztrácela se,daleko větší obraz mapy.
Takže hodně záleží na tom co používáme laicky na čem hrajeme.
To jen doplňuji pro představu,ne aby jste mne kamenovali zde,že si nebudete kupovat počítače a monitory:)
Pokud chcete technické informace ,přikládám obraz monitoru a vyhledejte si je.
To já nedám, protože tomu absolutně nerozumím , to mozeček můj nebere takové věci :rolleyes:
21.5 Ben Q GL 2250 HM

ImgW.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34

Guest
no každopadne neco vypadne každy deň :) no ja mam tiez 19 palcovi monytor a da sa to celkom len hladanie po mapke trva ovela dlhšie asi si napojim pc na LED televizor tam je uhlopriečka 105 palcov tak tam uz snad uvidim :))
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Tak vás potěším, možnosti zoomu mapy se sice v příští aktualizaci nedočkáme, ALE naši tvůrci si pro mapu připravili několik zlepšováků. S příští verzí bude tedy mapa přehlednější a zároveň se na ní půjde lépe orientovat. Máte se nač těšit. ;)

Jinak důrazně doporučuji hrát hru v režimu celé obrazovky (stačí stlačit tlačítko F11). Opravdu tím získáte lepší herní zážitek. A nebudete si muset kvůli Elvenaru kupovat nový monitor. I když uznávám, že pokud budete hrát na notebooku a 24 palcovém monitoru, tak ten rozdíl půjde vždy vidět. :)
 

Eragon92

Znalec fóra
Tak pokud ji vylepší jako teď máme se na co těšit :D to abych už začal shánět promítačku a plátno :)

PS: Jinak doufám teda, že vylepšení příjde brzo protože tam mapa je vážně nehratelná. Ale uznávám, že na "16" a celé obrazovce to je to malililinko lepší
 

CherryFlower

Guest
Mám 19" monitor a lepší to fakt není... těch políček se najednou zkrátka zobrazuje málo... a do jiného rozlišení přepínat nemůžu, protože to bych zase nemohla pracovat...
 
Nahoru