• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Uživatelské rozhraní mapa bez okraje - konec stolní mapy, prosím

denios

Pokročilý žák
nechápu, že mapa má okraj - u virtuálního světa bych očekával opravdový svět na kouli - jak jinak - svět není na placce - já nyní jsem na východním okraji a stačila by duplikace ze západního okraje - jedna sousedka je úplně na kraji a má tedy horší herní "motivaci" - díky!
 

DeletedUser3079

Guest
Souhlasím, nechtěl bych být na okraji také. Je to veliké znevýhodnění co se týká rozšiřování, peněz za další průzkum protože v kruhu je levnější díky možnostem o 50% větším na klikání, možná i větším. Navíc je to nevýhoda i kvůli obchodu a jiným hráčům, kde vidí kvůli tomu méně nabídek. Méně run, více nákladů, méně hráčů ...

Měly by to velmi rychle opravit pro takové hráče. Sám jsem někde uprostřed, tak vím jak by to bylo hrozné na obchodování někde v rožku třeba úplně. To se musí opravdu hodně zkomplikovat potom být třeba ve špičce :D To je na novej účet s takovou dělané :/

Souhlasím s tebou denios, a prosím tím také o rychlé opravení ♥ =)
 

DeletedUser341

Guest
ono je to složité.. já mám pocit, že mapa je "koule", ale prostě není plně obsazená, a obsazuje se od středu... takže někdo aktuálně je na okraji proto, že ta "koule" jen ještě není zaplněná...

ale je to jen domněnka :)
 
Nahoru