• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Manufaktury

  • Zakladatel vlákna DeletedUser200
  • Vytvořeno

DeletedUser200

Guest
Ahoj,
chtěl jsem se zeptat... Stavíte a využíváte všechny manufaktury nebo se specializujete jen na surovinu s bonusem? Nebo nejdříve máte všechny a až postupem času, až nasbíráte více relikvií, se specializujete?
Nějak se nemůžu rozhodnout, co je do začátku výhodnější.
 

Vlnik

Guest
Ono docela záleží na tom, na co ten bonus máš. Samozřejmě teoreticky je výhodnější výrábět jen zboží s bonusem a zbytek získávat obchodem. Prakticky některé zboží všichni prodávají a nikdo nekupuje, ze začátku teď hlavně ocel, takže tam může být s touto strategií trochu problém :D
 

DeletedUser200

Guest
Mám právě bonus na ocel, ale koukal jsem, že dřevo a mramor asi budou důležitější. Jak je to s trhem jsem zatím nezjistil, nedostává se mi financí na výzkum a stavbu... Asi jsem někde něco podcenil.
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Neboj, to budeš mít pořád všeho málo :D Záleží na situaci. Když budeš schopný získávat ostatní suroviny z trhu, pak není problém jet jen "svojí" surovinu/suroviny. Pokud ne, určitě nebude od věci postavit nějakou z ostatních manufaktur. Ale nejde říct co je lepší, obojí má své výhody i nevýhody.
 

Icheb

Mistr slova
Stavím jen na co mám bonus. Zbytek mi přijde zbytečné a jak Cz servru tak i na Betě jsem vždy vyměnil co jsem potřeboval a nikdy ani dlouho nečekal. Navíc teď když jsou společenství je to ještě jednodušší a dá se domluvit co potřebuju a vyměním se spoluhráči.
 

DeletedUser189

Guest
No mě šokuje, jak si někdo naivně myslí, že mu dá někdo za 30 ocele 180 prken, to jsou přehnané počty :D Jinak ta hlavní surovina pokreje svou potřebu a to ještě ne stále, takže dle mého je nutné vyrábět vše, lépe se sežene 50 ks chybějících, než 500
 

DeletedUser200

Guest
Tak jsem ty moje lidičky trošku zmáčknul a tržiště už stojí. Ale nějak mě nepřesvědčilo... (časem se to určitě zlepší). Menší investici do manufaktur tak vidím jako velmi reálnou... Bourat se nakonec může vždycky...
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
No ze začátku bourat není problém, ale až budeš mít vysoký úrovně budov, tak už se ti do toho moc chtít nebude :D Ale můžeš (nebo spíš musíš) si pomáhat rozšířením města. Buď z provincií nebo z výzkumu, případně pokud chceš obětovat peníze, tak jde i za každou úroveň sídla. Ale to už je pak na tobě. Každopádně určitě to chce přemýšlet dopředu a vyhnout se pak problémům s nedostatkem místa
 

DeletedUser474

Guest
Ahoj lidi nevím zda to tu psát. Ještě nemám vyzkoumán moderní manufaktury kouzelného prachu, ale už mohu stavět. To samé i u oceli nemám výzkum prvotřídní výzkum oceli a mohu stavět. U svitek to je stejné. Podle Wiki bych to ještě neměl stavět. Nevadí mi to, ale na co pak je výzkum.
 

CherryFlower

Guest
Co mám zprávy, tak o této chybě už autoři ví. A kolega psal, že se mu něco podobného stalo v jiné hře a když to opravili, tak o to "navíc" i o suroviny, za které to postavil, přišel.
 
Nahoru