• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Manufaktura na výrobu krmení

jana.souck

Pokročilý žák
Líbila by se mi manufka na výrobu krmení. Lakomá akademie mi sotva pokryje náklady na turnaj (ohnivý Fénix), na ostatní zvířata krmení pořád není, přitom pořád přibývají další, která je nutné krmit, a která bych krmit chtěla. :(
 
nové divy budou snad nějak dělat krmení. Objevuje se i v eventech a víc jich asi čekat nemůžeme. Ten počet má být i částečnou brzdou... nicméně při chytrém používání jejich spotřeba není až tak extrémní i při více krmících budovách.

Já aktuálně krmím 3-4x týdně medvěda, 1x týdně polárku a 2x fénixe. Zřídka přikrmím hnědky, ale to je na hranici statistické chyby. No a těch cca 7 krmení týdně vykraftím, takže zásoba mi pomaličku po jednotkách spíš narůstá :)
 

jana.souck

Pokročilý žák
Tak to máš dobrý, já, když mám 4 pytle, jsem boháč. Zhruba 3 pytle mi sežere Zlatý Fénix na věž a turnaj, chtěla bych krmit Brtníka a i tu sovu, která je teď, občas nakrmit modrého Fénixe na body z průzkumu by taky nebylo marný. Nelze :(
 

Lovec Krys

Legenda
@jana.souck No nevím, zda bych plýtval krmením zrovna za sovu, to už spíše pochopím výměnu krmení za VB u evoluční budovy, jejíž jméno si nepamatuji. Dle tvého popisu usuzuji, že pro tebe je krmení vzácnější než manufaktury.
 

jana.souck

Pokročilý žák
Jsem to úplně nestudovala, možná krmit sovu není úplně nutný, nicméně stejně mám krmení málo, tři, čtyři pytle za týden.
 

Filipes I.

Kolemjdoucí
Tak třeba ten efekt u sovy není až tak závratný jako např. nakrmit zlatého fénixe na bonus 3,5 hodiny výroby, což se dá otočit 2x když nezaspíš :) Ano, vyplatí se občas nakrmit ohnivého fénixe nebo hnědého či měsíčního medvěda. Posledně jsem litoval že jsem odstranil zlatého fénixe na DS.. Mě trápí že není u zvířat jasně vidět a zvlášť na mobilu kolik bude efekt krmení u kterého zvířete trvat a kolik bude ještě trvat :(
 

prchlik

Znalec fóra
Sova z hlediska krmení je hodně kritizovaná, ale podle mě to není taková hrůza, jak píšete. Mám ji postavenou v malém městě a když ji nakrmím, tak dostanu 6x navíc suroviny. A to je pro mé malé město nyní více než vítaný bonus, protože to odpovídá takřka jedné celodenní produkci. A to mám celkem 12 manufaktur.
 

GorGlin

Veterán
určitě hodně hraje roli kapitola
Já bych dostal jeden tříhodinový sběr z T1
zlatý fénix mi dá za krmení víc
 
Nahoru