• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Není chyba Mana a Božská semínka

Yveta39

Pokročilý žák
Mám velký problém, večer než jdu spát tak mám v hlavním součtu množství MANU a BOŽSKÁ SEMÍNKA jinak než ráno. V noci můj stav MANY byl 845 060 a BOŽSKÝCH SEMÍNEK 161 755. Nevím jestli nemáte nějak omezený počet, že mě vždy množství MANY a BOŽSKÝCH SEMÍNEK spadne druhý den dolů. Dnes ráno MANA je 760 554 a BOŽSKÁ SEMÍNKA 145 580. Nic nestavím nového jen čekám na nové Elemántály. Vždy do večera nasbírám jak novou MANU tak i BOŽSKÁ SEMÍNKA a druhý den bude zas jiný počet v hlavním skladu. A to mě dost opravdu mrzí. Že člověk přes den sbírá a šetří do dalšího nového levelu a ráno vlastně příjde o dost množství co nasbíral.

Moc děkuji za odpoveď Yveta39 PREDÁTOŘI z Arendylu.
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Zdravím,
asi Tě zklamu. O žádnou chybu se nejedná, je to funkce hry. Božská semínka i mana podléhají tzv. rozpadu, kdy se Ti každou noc 10% ze stavu rozpadne, tedy že zmizí.

Tuto informaci bys měla být schopna vidět v budovách, které tyto produkty vyrábí.
 

Yveta39

Pokročilý žák
Moc Vám děkuji, nikdy jsem to dřív nezpozorovala. Opět má chyba.:(


//odstraněna zbytečná citace - Ódin
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Nic se neděje, hlavně, že jsme se dobrali řešení. :) Přejeme klidnou hru. :)
 
Nahoru