• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

měsíční knihovna

zralok73

Pokročilý žák
otázka, mám postavenou měsíční knihovnu, jednu. ale to je z pulčíků a teď jsem dostal v elemenálech. mám je vyměnit nebo postavit další ? přece jen místo je omezené
 

DeletedUser4336

Guest
Tak to záleží přece kolik chceš získávat činidel, poslední diskuse jasně prozradila, že ji většina má kvůli nim, zbytek už tak jasný nebyl a záleží tedy zda to stojí za to místo. Já třeba mám jen jednu půlměsíční knihovnu, a další bych nestavěl, pouze jsem vylepšil stávající.
 

zralok73

Pokročilý žák
Pauleo To jsem chtěl slyšet :) nemám místo chybí mi nekonečný svitek zatím .... ale určitě mi snad padne a vyměním ho, děkuji. Ještě asi ty od pulčíků prodat?

// Odstraněna citace. Jumala
 

DeletedUser4336

Guest
Tak opět, pokud nehodláš stavět další, tak klidně nech jen tu poslední a starou zbourej. Já mám sice hodně teleportů, takže většinu nepotřebných budov uskladňuji, ale zase pokud hraješ aktivně věž, tak ti časem určitě stejně nějaká padne. Mě teda moc nepadají, padá mi všechno to okolo, ale zase jsou hráči, co jim padne kadou chvíli.
 
knihoven mi stojí šest, činidla vyrábím nonstop a přesto pomalu ubývají :D

"Vydej se znovu do světa Lucie. A přines mi víc činidel! Celý svět schramstnu do své tlamy!"
 

DeletedUser4336

Guest
Emhyr: Tak to seš asi moc aktivní. Já činidla také vyrábím neustále, protože pauzu na magický dar jsem měl jen ke konci Elvenarů, popř. když je bružství, knihovnu mám jednu, v akademii mi řemeslničina stojí jen málokdy, a jsem s nimi někde mezi 50-100 podle situace ve věži stále na stejno.
 
vyrábím (kromě posilovacích domků) zesilovače, VBčka a kouzla na kladiva, takže se výroba taky málokdy zastaví. Objekt otevírám 1-2x týdně (zrovna včera krásná magická pila, která následovala mlýn :( )
 

Martelan

Znalec fóra
no knihovny mám jen kvůli činidlům, těch není nikdy dost :cool: svitků mám 3 prdele protože je to moje bonusovka, no aspoň sem tedy uklidil manufaktury a získal místo. A v akademii stejně jedou nonstop činidla a z výroby posilovače jednotek, ale poslední měsíc je to bída, krmení a urychlovače. Ale jak opravdu jedu akademii nonstop od doby co funguje, tak dia za celou dobu padly asi 2x :cool:
Abych rozbíjel nepotřebný budovy na úlomky je hovadina, bo jich mám asi půl mega jsou k prdu. A Věž je vesele chrlí dál :eek: tak sem zvědav co na to vývojáři, když to teda prý řeší.
 

Lovec Krys

Legenda
@Martelan Lepší přebytek než nedostatek.

@zralok73 Hodně záleží jak moc vyrábíš v řemeslné výrobě a co vyrábíš za kouzla. Od toho se odvíjí počet setů knihoven ve městě (a samozřejmě místo, které jim jsi ochoten obětovat).

Já např. mám 3 knihovny, v akademii vyrábím jen kouzlo mag. výroba a kromě knihoven je mým druhým hlavním zdrojem činidel Věž (jedu pravidelně celou).
 

zralok73

Pokročilý žák
@Lovec Krys Ahoj koukal jsem :) zatím mám jednu kterou jsem vylepšil v elementálech
V akademii jedu jak ty magickou výrobu a síla zásob. Na tvoji radu jsem pořídil kouzelnou dílnu. jo věž už taky jedu celou takže činidla zatím stačí
Díky za rady

// Odstraněna citace. Odstraněn nevhodný výraz. Jumala
 
Nahoru