• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení luterina

luterina

Veterán
Ty indiáni ti vážně jdou, moc se mi líbí ty skládané obrazce jeden vedle druhého - myslím ty vzory, to maluješ ze své invence nebo dodržuješ ty tvary a skládanky dle kultury nějakého konkrétního kmene?
 

DeletedUser76

Guest
Děkuji , ze své invence, takový můj styl ,na každém obraze musím mít aspoň cm :D.
Hezky redisperem , namáčím do kalamáře, čínskou tuší, je krásně černá.
Jeden čas mne bavila kaligrafie, teda baví mne stále,ale nějak nestíhám ,to víš rodina a tak, takže mám čas jen v noci na to své :).
 

luterina

Veterán
kaligrafie? jak se jmenuje takovéto černou tuší psané čínské znaky? to mě vždy lákalo se naučit.:)
 

luterina

Veterán
:D to nemá svůj osobní jiný název? no toto! :D ..a máš něco namalované nového? nebo na čem teď pracuješ? :)
 

DeletedUser76

Guest
Mám devět nových obrazů,které chystám na výstavu, ještě jeden ,už ho mám v hlavě chci nakreslit , takže budu teď na něm pracovat. Jeden z nich je v uměleckém koutku, kentaur co by Indián. Na Letné je kavárna Těsně vedle Burundi jestli náhodou neznáš a tam chci udělat výstavu.
Před tím je ale budu skenovat,tedy můj známý grafik ,aby je pak mohl přidat na můj web .
Nevím kdy bude volný termín, ale chtěla bych buď v květnu nebo v červnu. Výstava vždy trvá měsíc.
 

luterina

Veterán
Na Letné podniky moc neznám, pracuji tam teprve od listopadu, ale na tvou výstavu ráda zajdu a ráda se s tebou setkám, třeba se k nám ještě někdo přidá, tak až budeš vědět termín, tak dej určitě vědět.:) Zajímavé jsou i ty tebou malované kameny - různé užitkové? předměty, mně by se líbila v celém takovém stylu třeba čajovna nebo kavárna. :)
 

DeletedUser76

Guest
Já nemám na to prašule, ale chci nebo bych chtěla mít svoji kavárnu, kterou bych sama vymalovala,celou v Indianském stylu,zkrátka mám představu. Ale nic honosného, i stolky mám představě, žádné skleničky či poháry nebo hrnky. Káva by se dělala do kelímků buď by sis jí dala tam nebo sebou, stoly ze surového dřeva, špalky na sezení, zátiší hudby, knihy styl antikvariát. Káva z Etiopie a z Nikaragui, málo pražená...
a pak Indiánské doplňky,obrazy moje a tak...
Samozřejmě to chce místo a chci jí dát svůj osobní styl...
Už jsem si to doma spočítala tak cca 200 000 až 250 000 na otevření...
A spíš pro svoji zábavu :D jako vše ,co dělám pro svoje potěšení s tím,že se občas rozdělím :D
 
Nahoru