• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení luterina

luterina

Veterán
Ahoj,

jmenuji se Andrea, bydlím v Praze a neměla jsem v úmyslu na fórum přispívat, ale když jsem jej začala pročítat, začala jsem se tu cítit jako doma mezi svými a tak jsem našla odvahu sem tam něco i napsat a vzhledem k zajímavým tématům, soutěžím a zdejším milým obyvatelům, mě to tu začalo bavit a jsem moc za to ráda.

Jsem celkem introvert, ale když je třeba a nálada, tak se dokážu i rozextrovertit.:D

Povoláním jsem všeobecná zdravotní sestra, začala jsem jako pomocný personál a potom při zaměstnání jsem večerně vystudovala zdravotní školu, při čemž jsem ještě stihla otěhotnět a porodit dceru, se kterou teď Elvenar hrajeme - ona za elfy a já za lidi - společně.

Začala jsem hrát několik onlainových her, ale u žádné jsem moc dlouho nevydržela, Elvenar mě však úplně dostala a vždy když přijdu domů, tak zapínám PC a těším se až se do ní ponořím, pokochám se svým městečkem a s kamarády ze společenství popovídám a navštívím vás tady, kde je stále něco nového a dobrá nálada.:)

Moc mě těší že zde funguje komunikace s týmem Elvenaru, je to dobrý pocit, že nás berete do rodiny!:D

Jinak mám ráda jídlo a tak i ráda vařím, peču, smažím, griluji...:D, též ráda fotím a pozoruji vesmír či se nořím do nových poznatků molekulární biologie. Mým nejoblíbenějším seriálem je Červený trpaslík, Star Trek Vesmírná loď Voyager + Nová generace, mým nejoblíbenějším spisovatelem Kir Bulyčov a Stanislaw Lem a ilustrátorem Jaroslav Malák, který je i autorem mého avatara.

Všem vám přeji aby vás hra těšila, dobrou zábavu a hlavně přátele.:)

Žijte dlouho a blaze!:)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser34

Guest
je super som rád že ta fóooorum baví a snad sa staneš jiným účastníkom ved cim viac tym lepšie
 

DeletedUser34

Guest
no aj tie 7 liste hesky voni kdiž se zapália
1317003_humor-zabava.jpg
 

DeletedUser76

Guest
Zdravím , já tu nejsem :D, řádí tu můj duch, občas tedy, když nestraším na hřbitovech pražských...
Byla hrozná kosa,že by ani ducha ven člověk nevyhnal :D
Vzhledem k oteplení mne čeká spousta práce, to víš v dnešní době někoho vystrašit dá pěknou fušku...
Nicméně chci Ti poděkovat za poděkování , úplně si mě celou za tlapkala poděkováními :D:D:D
PS: Venuše to není má to být Léda , ale je to ženská ,parádní kousek :rolleyes:, takže máš u mne pohár ;):D:D
Přeji Ti hodně úspěchů a zábavy zde v Elvenaru :)
 

luterina

Veterán
Ahoj woody69, duchy ty já můžu, zvláště ty umělecky talentované. :)
Je fajn, že jsi z Prahy, ráda si s tebou ten pohár dám....na Vyšehradě je moc dobrá restaurace s venkovním posezením a taky pěkný hřbitov, tak bychom to vzaly - až nám počasí bude přát - při jednom. :D
 

DeletedUser76

Guest
Tak jo :) , dlouhý čas jsem jezdila do Vratislavovy pod Vyšehrad pro loutky co jsem malovala doma, mám to z Letné kousek ...
Když se nebojíš životem protřelého , introvertního , na povrchu pomalu již scvrkávajícího se ducha s mladým duchem v těle :D:D.
 

luterina

Veterán
Na Letné pracuji :) teď bydlím na Smíchově - přes Železniční most to mám na Vyšehrad tak za půl hodinky, jinak jsem rodačka ze Starého Města - Staronová synagoga, Židovský hřbitov, Španělská synagoga, Stínadla..., moc krásná místa, tak se těším, můžeme dát i nějakou procházku. :) Maluješ i krajiny nebo místa která mají svého genia loci?:)
 

DeletedUser76

Guest
Já se nepovažuji za malíře :D, kreslím , protože mne to baví. Moje srdce si získali a to navždy Indiáni,takže převážně mrskám vše okolo nich. A pak kravinky ,jak já to nazývám.
Někde jsem zanechala i odkaz na mé stránky,myslím,že v uměleckém koutku a v profilu mám ukázku jednoho obrazu .
A vzhledem k tomu,že mne kreslení vážně baví,je spousta technik , které chci prozkoumat a vyzkoušet :).
Jestli někdy dojde na krajiny, to nevím , třeba jo :).
Já jsem rodilá holka ze Žižkova, a bydlela jsem , na Žižkově, ve Vršovicích, v Košířích, na Petřinách, na Lhotce, v Dejvicích, v Kobylisích, Na baterii, dole v Holešovicích,v Nuslích, na Břevnově, přes rok v Nerudovce přímo pod hradem v 51 a zakotvila jsem na Letné. Zde jsem 12.let.
Přirostla mi k srdci. Mám to tu moc ráda a do Staré Prahy , kterou miluji chodím pěšky přes Letenskou pláň , moc hezká procházka :).
 
Nahoru