• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení Luciasek7

DeletedUser418

Guest
Milá Lucinko, děkuji Ti za krásné představení.
Máme toho hodně společného - také je mi 42 let:), mému staršímu synovi je také 23 let a také již pracuje ;) mladšímu je 17 a studuje na SŠ, také máme malého pejska (fenečku Čínského naháčka Páťu, která letos oslaví své 11.narozeniny);). Také ráda čtu knížky, miluji procházky v přírodě a miluji zvířátka. Jsi mi velmi sympatická a také bych Ti podle fotky hádala kolem 20. let ;)
Taktéž Tě vítám mezi přátele Elvenaru a přeji Ti nejen radost ze hry, ale především ať se Ti daří v osobním životě ! :)
 

DeletedUser1148

Guest
\*Luna\* .....milá Luničko.Jsi velmi milá a i já ti děkuji za tak krásný komentář.Máme opravdu hodně společného ,podle toho co jsi psala.Je to od tebe moc hezké a děkuji ti za přijetí do komunity.Je mi tu opravdu hezky.Jak tady na fóru ,tak u nás ve spolku.Asi mám štěstí na hodné lidičky a jsem za to ráda.Vím ,že toto je jen virtualní svět ,ale i tak je hezké si s někým dobře popovídat a poznat pár skvělých lidí.Nemám moc možností ,chodit mezi lidi v realitě ,protože jsem nemocná a mám malou dcerku ve výhradní péči.Proto je tento svět pro mě spojení s ostatními.Zvířátka mám ráda hlavně pro jejich nevinnost a pejsky obzvlášť pro jejich oddanost ,věrnost a vděčnost za vše ,co jim dokážeme dát.Určitě i ty to tak cítíš.Našemu pejskovi je teprve 4 roky.Ty máš Páťu mnohem déle ,takže je určitě neoddělitelnou součástí vaší rodiny.To ale vlastně i náš Čiko :) někdy zazlobí ,ale pak tak kouká ,že se nejde dlouho na něho zlobit:D .Přírodu miluju protože je mi v ní moc hezky ,ale to ty určitě dobře znáš.
Chodím ještě na facebook ,ale tam to je o ničem.Samý sexloudil.(Snad za toto nedostanu BAN )Ještě jednou děkuji za milý komentář a jsem ráda ,že jsem se nechala od kamaráda přemluvit k této hře.Je krásná!:)
 
Nahoru