• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení Luciasek7

DeletedUser1148

Guest
Ahojky.Jmenuji se Lucka.Je mi 42 let,jsem rozvedená a žiji sama s dětmi.Bydlím v Šumperku ,kde je moc krásně a líbí se mi tu nejen prostředí ,ale i lidičky.Jsou moc milí a příjemní.Bydlím se synem Martinem -20 let a dcerkou Lucinkou - 8 let.Dále máme ještě mazlíčky: pejska Čika (maltézský psík) a Čertíka (zakrslý králíček).Mám ještě nejstaršího syna Mílu -23 let ,ale ten s námi už nebydlí.Nejstarší syn už pracuje,prostřední studuje na vysoké škole informatiku a nejmladší dcerka je ve druhé třídě ZŠ.Tuto hru hraji tak od února myslím.V té době jsme si s kamarádem i založili spolek Elfí království a spol.Mám ještě jeden nick na Arendylu : Locika8. Mám to městečko tak 3 týdny.Chtěla jsem si totiž zkusit i lidskou rasu.Obě městečka mě moc baví a trávím tu docela dost času.Jinak ale ráda čtu ,mám ráda procházky v přírodě nebo se ráda podívám na dobrý film.Vzhledem k tomu ,že jsem hodně nemocná,v ČID a nyní k tomu ještě na dlouhodobé PN ,tak už nemohu dělat sporty které mě moc bavily jako inliny ,jízda na kole,plavání a běhy na dálkové tratě.(Vytrvalostní).Přítele nebo partnera chcete-li ,nemám.Ani po zkušenostech s muži nechci ,protože se bojím.Miluji život ,své děti a přátele.Za děti bych dala svůj život.Jsou to jediné co na světě mám.Jak vypadám vidíte na fotečce u mého nicku zde na foru.Fotka je rok stará ,takže aktualní.To je tak vše co chci o sobě říci.Myslím ,že toho je až dost :rolleyes:...jsem se nějak rozepsala :D....na přiloženém obrázku je moje princezna :)
 

Přílohy

  • Snapshot_20151129_171552.jpg
    Snapshot_20151129_171552.jpg
    97,6 KB · Zobrazení: 82
Naposledy upraveno moderátorem:

Santerr

Veterán
Ahoj Lucinko, děkuji za milé představení :)
Držím ti palečky, ať se zdravíčko zlepší, abys mohla zase alespoň trošinku začít dělat to, co tě bavilo ;)
Mimochodem, v Šumperku bydlívala moje teta, pak se přestěhovali do baráčku do Rapotína. Je tam krásně.
 

DeletedUser1148

Guest
Santerr v Rapotíně je moc hezky :) ,vůbec na šumpersku je hezky. Děkuji ti moc za milé přání.Zdravíčko se už nevrátí ,říkám si hlavně ať to není horší a horší ,ale jsou na tom lidi ještě hůř než já a o ten život se perou.Jsem vděčná za děti ,které mi dávají smysl do života :)
 

DeletedUser1198

Guest
Lúco, smekám pomyslný klobouk, krásné představení, tak to Ti přeji hlavně zdravíčko a štěstí. (to statní si koupíme a nebo to nestojí za to, se tím zabývat). A já Tě podle fotky odhadoval tak na polovinu věku, co jsi zde napsala. Tím větší radost mám, že hraješ, protože já jsem ještě o 10 let starší, než Ty.
Tak tedy ještě jednou, hodně štěstíííííí:)
 

DeletedUser1148

Guest
pes63 děkuji ti pejsku.Podle psaní mi nepřipadalo ,že by si byl starší o 10 let ode mně ;) ,děkuji ti za přání hodně štěstí.Moc ho potřebuji ,protože se od malička se mnou fakt život nemazlil. O to víc si vážím toho ,co mám. Jsem na této hře moc ráda,protože jsem tu potkala mnoho fajn lidiček a jsem i ráda ,že jsem nakoukla sem na fórum ,protože i tady jsou bezva lidičky a je mi tu s vámi dobře :)
 

DeletedUser1148

Guest
pes63....no já jsem toho tady napsala mnohem víc než jsem chtěla :oops: a máš pravdu.Lepší je to nerozebírat ,protože pak se vynoří vzpomínky a ty opravdu bolí a hodně .:(....A musím opravit příspěvek .....hraji už od polovičky ledna ...:rolleyes: jsem se spletla.No můj mozek fakt odumírá :(
 

DeletedUser467

Guest
Super představení :) Čiko je naprosto boží jméno pro menší rasu psa :D Už hóóódně dlouho mluvím o tom,že až si pořídím psa, bude se jmenovat právě Čiko :) Také jsem měla doma zakrslého králíčka, jmenovala se Bobina a byla to rekordmanka, vydržela se mnou skoro 12 let :)
 

DeletedUser1148

Guest
Thespia teeeda tak to vydržela dlouho.Už jsme dříve měli zakrslého králíčka ještě ,když kluci byli malí a jmenoval se Alfík.Vydržel s námi 8 let.:) Čiko vybrala dcerka.Viděla to v nějaké pohádce.No....ještě vybrala Blesk,ale to vzhledem k velikosti péska ,bylo trošku zvláštní :p. Pések je úžasný kamarád.Určitě si ho pořiď.Však stačí malý.A jsou rasy ,které nelínají ,takže třeba chlupy nikde nemáš.Maltézáček taky nelíná a jsem ráda.Nesnáším chlupy po bytě.No vlastně celkově nesnáším chlupy :D ,ale péskovi sluší :)
 

DeletedUser1148

Guest
pes63 no nevím jestli se tobě chlupy tak všeobecně líbí.....když nepočítám zvířátka se srstí ;)
 

DeletedUser1198

Guest
@Luciasek7 hmmm, nu nabízí se tedy jiná otázka, ale to už by bylo asi dost přes čáru tohoto chatu, tak jí (tu otázku) raději nepoložím :)
 
Nahoru