• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení Linergie

Linergie

Guest
Ahoj,
tak bych se asi taky mohla představit... Už tuhle hru hraji pár dní a hodlám u ní zůstat... Jmenuji se Gabriela, ale raději jsem, když mi přátelé říkají Gábi :)

Žiju v Lounech, ale mé kořeny a vzpomínky jsou na vesnici, která leží pár kilometrů odsud. :)

Jsem šílené, divné a velmi nevšední stvoření. Miluji adrenalin, divadlo, přírodu a své psy, kočky a jinou zvířecí havěť. Mezi moje záliby patří PC, četba knih, japonština - jazyk, jedna taková hra kde hledám různé poklady a hlavně můj život...

Takže tím bych se asi rozloučila. Ať neprozradím úplně všechno...

A pokud se nebojíte... Pak: Elvenru de anata o sanshō shite kudasai... :p

S pozdravem Lin :p ...
 

Sindri

Guest
Vítej Linergie! Až se budeš rozkoukávat, určitě okoukni i Krčmu. Jsem si jist, že tam najdeš něco, co tě alespoň trošičku zaujme a hlavně se tam můžeš blíže poznat s ostatními. ;)
 

Linergie

Guest
Už se rozkoukávám, a děkuji... No zkusím se tam podívat... Teď pracuji na soutěži.... No pokud se se mnou bude chtít někdo seznámit blíže, může napsat... :) Nebo ne??
 

DeletedUser98

Guest
Přivítání i ode mne, jsem tu také nováčkem a rozkoukávám se a učím se, protože tento typ hry jsem ještě nehrála. Na fóru se mi moc líbí v Krčmě obzvlášť :D:)
 

DeletedUser61

Guest
Ahoj. Taky vítám.:) V krčmě se řeší všechno možný. :D Např.: Píšeš, že máš ráda zvířátka. Tak doporučuji sekci fauna. Docela dobrej pokec se rozjel i ve volným čase. Samozřejmě je toho tam mnohem víc.
 

Linergie

Guest
Kdo ví jak to všechno bude,
kdo ví co vlastně hledám...
Kdo ví co se tu stane a
s kým se potkám... :p
 

Heimdall

Guest
Také vítám, koukám hledačka pokladů :D Já lovil jeden noční poklad teď o víkendu a nedopadlo to moc dobře :D
 

Heimdall

Guest
Ale byl jsem se známým co si kvůli tomu aktivoval i prémko, bo mu to schovali tu keš a on se na ni dlouho chystal. Chodili jsme hodinu po lese, našli patrně umístění finálky, ale bylo to ukryto hodně vysoko 4-5m a nikomu se tam moc bez jištění nechtělo, bo ty větve už to nejlepší měly za sebou :D
 

Linergie

Guest
Hezký... Jsem nečekala, že podivně založený lidi najdu i tady... :p
 
Nahoru