• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Let's play Elvenaru I filips

Jak se vám líbí let's play z Elvenaru

  • Like (bouhžel nemám youtube)

    Hlasy: 0 0,0%
  • Like (mám youtube)

    Hlasy: 0 0,0%
  • Super

    Hlasy: 0 0,0%
  • Dobrý

    Hlasy: 0 0,0%
  • Myslel/a jsem že to bude lepší

    Hlasy: 0 0,0%
  • Nejhorší

    Hlasy: 0 0,0%

  • Celkový počet hlasujících
    1

DeletedUser133

Guest
ThreadFoot.png

Dodržujte tyto pravidla:
  1. Vulgární a nespisovné texty budou nahlášeny!
  2. Dodržujte pravidla fóra
  3. Prosím nedávejte sem videa (které nejsou vaše!) (pokud tak učiníte budete nahlášen!)
ThreadFoot.png

Zdravím všechny lidi a elfové​
Na youtube mám kanál (odkaz budete mít na konci)
Tak sem budu dávat když ale vyjde :D nové video z Elvenaru.
Jinak doporučuji si přečíst pravidla tohoto téma!
Odkazy z youtube sem určitě dávejte !!!!POZOR!!!! ale jenom ty které jsou vaše :) :D.

Budu moc rád když dáte like, koment,.... (pokud máte YouTube :D :) )

 
Naposledy upraveno moderátorem:

Sindri

Guest
Ty hele, když už točíš let's play, tak se úplně vykašli na Minecraft, to dnes točí kdekdo, to zaprvé. Za druhé, když něco takového točíš, musí být cítit nějaká akce z tvého hlasu. Točíš let's play, ne zkoušení u tabule. A za třetí, s natáčením let's playů bych počkal 10 let, až vyrosteš a nebudeš mít dětský hlas. Věř nebo ne, ale je to často velmi protivné, když nejde o vlastní dítě. Chápu, s tím nic neuděláš.
 

Santerr

Veterán
Docela by mě zajímalo, co chceš z Elvenaru natáčet, to není tak úplně hra pro let´s play. Jinak souhlasím se Sindrim, vydrž ještě pár let, než začneš natáčet ;)
 

DeletedUser180

Guest
Santer : dal by se udělat videonávod. Už jsem viděl pár videí na podobné hry, kdy hráči na hodně vysokých levlech, udělaly rázný výmaz všeho co měly postavené a natočily hezký srozumitelný videa jak se ve hře pohybovat.

Co se týká filipse, tak jsem neutrální. Já na tyhle minecraft atd. videa moc nehledím. Nebaví mě to.
 
Nahoru